WRC: Copact Dynamics wyłącznym dostawcą systemu hybrydowego
Wirtualny Rajdowy Puchar Polski 2020 – odpowiedź na czas epidemii
51. Rajd Festiwalowy 2020 odwołany
Prodrive zainteresowany pomocą w budowie respiratorów w Wielkiej Brytanii
Pięć biegów w samochodach WRC od 2022 roku
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS

4. Rally Ireco Motorsport – 1. runda MRF Tarmac Masters 2020 – ponad 100 załóg na wirtualnej liście zgłoszeń

Za niespełna miesiąc rusza pierwsza runda lubianego przez zawodników i kibiców cyklu MRF Tarmac Masters 2020. Dzisiaj otwarto listę zgłoszeń. Aktualnie znajduje się na niej ponad sto załóg. Wśród samochodów znajdziemy Forda Fiestę R5!

Cykl Tarmac Masters zlokalizowany na odcinkach specjalnych dolnego śląska cieszy się dużą popularnością. Trasy wykorzystywane przez organizatora często nawiązują do legendarnych rajdów z kalendarza Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dobra atmosfera, trudne odcinki i zacięta rywalizacja, te czynniki przyciągają. Widać to po wirtualnej liście zgłoszeń do 4. Rally Ireco Motorsport – 1. rundy Tarmac Masters 2020.

Na liście aktualnie znajdziemy takie nazwiska jak: Grzegorz Olchawski / Jakub Wróbel w Audi S1, duet znany z tras RSMP; Artur Sękowski z Tomaszem Borko w BMW M3, którzy dominowali w poprzednim sezonie na odcinkach Tarmaca; Marcin Górny i Bartłomiej Jakubowski w Peugeocie 208 R2 i wielu innych.

Rajd pojedzie w gminie Nowa Ruda na Dolnym Śląsku od 28 marca do 29 marca 2020 roku. Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdziecie na oficjalnym profilu Tarmac Master oraz na portalu.

LISTA ZGŁOSZEŃ DO 4. Rally Ireco Motorsport: https://zgloszenia.wyniki.live/entry_list?rally_id=12

Fot. Kozłowski Photo
Do Góry