Kajetan Kajetanowicz ma nadzieję na kolejny sezon w WRC
Sebastien Ogier i Elfyn Evans łączeni z Toyotą
Citroen może opuścić WRC
60 załóg w 45. Rajdzie Cieszyńskiej Barbórki 2019
Rajd Australii 2019 odwołany!
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS

37. Rajd Magnolii rusza w ten weekend

Fot. Przemysław Budziak

Druga runda Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej odbędzie się w najbliższy weekend, 20-21 maja 2017. Po raz kolejny Fundacja Baja Poland przy współpracy z Automobilklubem Stargardzkim oraz Automobilklubem Koszalińskim jest organizatorem tego widowiska. Tegoroczna edycja będzie łączyć ze sobą wszystkie elementy dobrego spektaklu. Wały Chrobrego czyli kultowy odcinek specjalny rozpocznie rywalizację na trasie 37. Rajdu Magnolii.

Organizatorzy przewidzieli dla zawodników 10 odcinków specjalnych zlokalizowanych na Wałach Chrobrego, Stargardzie (Lotnisko Kluczewo) oraz w Motańcu przy siedzibie NETTO.

Mariusz Podkalicki, dyrektor 37. Rajdu Magnolii:

To kolejny rok tego spektaklu, który traktuję bardzo osobiście, ponieważ sam startowałem jako zawodnik w tej imprezie. Od lat organizacja tego rajdu przebiega bardzo dynamicznie z różnymi skutkami, ale od zeszłego roku organizacja została przejęta przez fundację Baja Poland. Zawodnicy to dla nas najważniejsi aktorzy tego rajdu. Dla nich wkładamy serce, dla kibiców staramy się zrobić widowisko, które zarazi kolejnych kierowców do bezpiecznego ścigania się. Pod okiem profesjonalistów i organizacji przechodzącej przez struktury wielu organizacji rządowych musimy spełniać najwyższe standardy. Jako współorganizator organizator Pucharu Świata, rajdu Baja Poland wiemy jak to zrobić.  Mam nadzieję, że wiele lat doświadczenia, zaangażowania własnego czasu i przede wszystkim serca, które wkładamy w ten sport, odbije się sukcesem i wiemy, że nikt nie jest w stanie nam zaszkodzić. Chcemy promować sport samochodowy w Szczecinie i dawać Wam Zawodnicy i Kibice to czego oczekujecie od takich imprez. Widowiskowość! Do zobaczenia w ten weekend na odcinkach 37. Rajdu Magnolii!
Do Góry