Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul wygrywają Rajd Monte – Carlo 2020!
Rajd Monte – Carlo 2020 (OS14) – Neuville liderem w “generalce”!
Elfyn Evans liderem “Monte” w sobotę. Thierry Neuville odrabia straty
Rajd Monte – Carlo 2020 – Sebastien Ogier liderem po ośmiu oesach
Elfyn Evans liderem po pierwszej pętli Rajdu Monte – Carlo 2020
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Różne

2 MotoOrkiestra dla WOŚP w Mikołowie

W niedzielę 11 stycznia 2015 roku na parkingu przed Centrum Handlowym Auchan w Mikołowie odbędzie się 2 Moto Orkiestra – impreza zapoczątkowana w Mikołowie w zeszłym roku, ciesząca się w wtedy dużym zainteresowaniem, odbędzie się po raz drugi!

Organizatorzy, Automobilklub Ziemi Tyskiej – Rajd Mikołowski, wspólnie z mikołowskim sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Klubem Studenckim FRAKTAL, oraz www.eventform.pl serdecznie zapraszają. Przygotowana zostanie próba zręcznościowo – pokazowa. Każdy uczestnik nabędzie prawo do jej pięciokrotnego pokonania po zasileniu WOŚPowej skarbonki kwotą min. 30 zł.

Impreza ma charakter otwarty – uczestnikiem może zostać każdy, kto posiada własny samochód (sportowy lub zupełnie cywilny), oraz zabezpieczy się w kask ochronny (stanowczo zalecany). Istnieje możliwość przejazdu z pilotem lub bez (maksymalnie dwie osoby), bezwzględnie w zapiętych pasach bezpieczeństwa.

Organizatorzy zadbali o moc atrakcji dodatkowych: Straż Pożarna zaprezentuje pokaz ratownictwa, którego kulminacyjnym punktem będzie symulacja wyciągania poszkodowanych z uszkodzonego samochodu z wykorzystaniem sprzętu hydraulicznego.
Kolejną atrakcją będzie udział w imprezie Quadowego Mistrza Czech 2014 roku – Szymona Gembali – specjalnie na tą imprezę Szymon przygotowuje wyjątkową specyfikację swojego quada i zapowiada dużą ilość poślizgów.
Dla osób zainteresowanych wcieleniem się w rolę pilota zostanie stworzona możliwość przejazdu u boku licencjonowanych zawodników z Mistrzostw Śląska i doświadczenia rajdowych przeżyć.

Tegoroczna impreza nie mogłaby się odbyć gdyby nie pomoc parterów, dlatego organizatorzy kierują gorące podziękowania w kierunki firm: Proform – producent frontów meblowych, Avia – oleje i smary, ibudhaus – producent domów mieszkalnych.

Niedziela 11 stycznia 2015 zapowiada się więc pod znakiem niesienia pomocy i dobrej zabawy w Mikołowie – organizatorzy serdecznie zapraszają – start o 11:00.

You may also like

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply
Do Góry