Skoda wycofuje się z WRC
Ott Tanak oczekuje walki w Hyundaiu na zdrowych zasadach
Hyundai rozważa drugi zespół w WRC
Subaru Poland Rally Team odchodzi z RSMP
57. Rajd Barbórka 2019 – Robert Luty i Marcin Celiński najlepsi w historykach
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, Tarmac Masters

​Wilki na trasie polskiej Korsyki​

​Wolf.Motorsport wystawi dwie załogi podczas 3. Rundy SKARS Tarmac Masters zwanej polską Korsyką​. Wilki z Wrocławia pojadą ​​samochodami Renault Clio Sport – Kamil Winnicki z Jarosławem Paterem oraz Jakub Gieruszczak z Łukaszem Szwedem.

Dla Kamila Winnickiego będzie to kolejny start podczas, którego będzie zdobywał cenne doświadczenie i punkty do licencji​. ​Choć kierowca Wolf.Motorsport nie ukrywa, że będzie walczył o jak najlepsze lokaty.

3. Runda Tarmac Masters to pierwsza profesjonalnie zaplanowana przez nas impreza z pełnym zapleczem, podzielonymi rolami, koordynacją, serwisem i nawet… leżakami dla zawodników (sic!). Dzięki temu nie tylko ja, ale wszystkie nasze pięć załóg, będą mogły skupić się tylko i wyłącznie na aspekcie sportowym, radości z jazdy i walce o podium, a nie martwić się kulisami rajdu. To niesamowite, że zbudowaliśmy zespół, który daje takie możliwości rozwoju, a sukcesy sportowe są tu moim zdaniem wypadkową wszystkich dobrze poukładanych elementów. Jesteśmy w toku prac i fajnie będzie zweryfikować postępy podczas najbliższych zawodów. Do zobaczenia na trasie!

Jakub Gieruszczak pojawi się po raz pierwszy jako kierowca w serii Tarmac Masters. Syn dwukrotnego wicemistrza Polski stawia na naukę, ale nie zamierza zdejmować nogi z gazu.

Trzecia runda Tarmac Masters jest jednocześnie pierwszą, w której startuję jako kierowca. Auto jest solidnie przygotowane, tak samo jak cała nasza ekipa na ten rajd. Startowałem już w tym cyklu jako pilot. Na fotelu kierowcy siedział wówczas Kamil Winnicki. Muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem poziomu organizacji, biorąc pod uwagę, że to samodzielna, amatorska impreza. Tym razem nie​ będę jechał z, ale ​będę się ścigać z Kamilem i mam nadzieję, że narzucimy i utrzymamy dobre tempo aż do ostatniego oesu.

Zespół Wolf.Motorsport będzie również wspierać trzy załogi startujące w imprezie. Więcej o starcie w Tarmacu znajdziecie tutaj.

Wolf.Motorsport jest młodym zespołem, którego ambicje dążą do RSMŚl i RSMP. Team z Wrocławia wspiera i pomaga w rozwoju niedoświadczonych kierowców i pilotów, a oprócz tego oferuje pełną koordynację startów wraz z zapleczem. Partnerem strategicznym jest firma Wolf Technologie. Starty wspierają Winnicki Consulting, Auto Moto Serwis oraz Detail Garage. Partnerem medialnym jest portal Rajdy24.pl.

Zapraszamy na fanpage Wolfa.
Do Góry