Kategoria: Różne

Zwycięzca bierze wszystko

Przed nami II BSK TECH Rajd Wikinga, który odbędzie się w najbliższy weekend (11 i 12 listopada). Zawody rozpoczną się widowiskowym prologiem w centrum Dzierżoniowa, który przejeżdżany będzie także po zmroku.

Prawdziwym widowiskiem będzie walka w klasie IV (samochody  o pojemności od 1401 do 1600 ccm), gdzie szansę na mistrzowski tytuł mają aż trzy załogi, które w klasyfikacji całego sezonu dzieli zaledwie 1 punkt! Zawodnicy BS Rally Team – Mariusz Brylski i Sławomir Szpot – (Honda Civic) są liderami tabeli, ale tuż za ich plecami czają się Mateusz Sznajderski (Peugeot 206) i Przemysław Rudzki (Citroen Saxo). Czy japońska myśl technologiczna odeprze francuski atak?

Mariusz Brylski:

Zwycięzca bierze wszystko, a to jest to, co najbardziej lubimy. Na pewno nie będzie łatwo odeprzeć ataku Mateusza i Przemka, tym bardziej że nasze auto techniczne odstaje nieco od naszych bezpośrednich konkurentów do tytułu, ale nie zamierzamy złożyć broni. Obiecujemy walczyć o zwycięstwo i ostatnie w tym sezonie punkty. Rajd zapowiada się bardzo ciekawie, a gratką dla kibiców i zawodników będzie z pewnością przejazd Jodłownika i słynne mostki, gdzie można spodziewać się wielu kibiców.

Rajd Wikinga rozpocznie się w sobotę 11 listopada o godzinie 15:00. Zwycięzców poznamy w niedzielę w godzinach wieczornych.

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry