Na torze Vilkiciai zobaczymy 72 kierowców Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross
Rally di Roma Capitale 2019: Basso najlepszy w generalce, Poloński w ERC2!
Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Tarmac Masters

Znamy listę zgłoszeń do trzeciej rundy Tarmac Masters

1. Rally M3 racing będzie stanowił trzecią rundę cyklu Tarmac Masters. Organizatorzy opublikowali oficjalną listę zgłoszeń do tej imprezy. Chęć wzięcia udziału w rajdzie zadeklarowała ponad setka załóg.

Listę zgłoszeń otwierają Damian Kostka i Paweł Pochroń (Honda Civic). Za nimi widnieją Piotr Firek i Grzegorz Szelerewicz (Opel Astra G Opc), Kacper Michalczuk i Tomasz Parzóch (Renault Clio), Magdalena Misiarz i Justyna Kurowska-Ferdek (Honda Civic), Kamil Winnicki i Kornel Grabski (Renault Clio), Bartłomiej Senkowski i Radosław Talaga (Honda Civic Type R), Jacek Michalski i Maciej Skubij (Honda Type R), Jan Kruczek i Krzysztof Bojarun (Honda Civic), Jacek Oryński i Gaweł Marcinkiewicz (Honda CRX). Pierwszą dziesiątkę tabeli zamykają Jerzy Suder i Krzysztof Świstak (Mitsubishi).

Pełną listę zgłoszeń znajdziesz tutaj.

Zawodnicy pokonywać będą sześć odcinków specjalnych, o łącznej długości do 35 km. W zmaganiach zobaczymy duety rywalizujące w Rajdzie Okręgowym oraz w SKJS. Start i meta zlokalizowane są w Lubinie, a impreza odbędzie się w dniach 30.06-01.07.
Do Góry