Kategoria: RO, KJS

Zmierz się z rywalami na Autodromie Słomczyn

Automobilklub Rzemieślnik zaprasza na III rundę Asfaltowego Pucharu Toru Słomczyn 8 lipca. Jest to impreza typu rallysprint kierowana do kierowców amatorów. Jedna trasa do pokonania w sześciu mierzonych przejazdach. Cały odcinek o długości 1,5 km zlokalizowany jest na Autodromie Słomczyn, nawierzchnia jest w pełni asfaltowa i idealnie równa. Impreza jest kompaktowa bez dojazdówek. Obecność pilota nie jest obowiązkowa. Dzięki elektronicznemu pomiarowi czasu wyniki będą dostępne online na żywo.

W Pucharze Toru Słomczyn może wystartować każdy posiadacz auta z ważnym przeglądem i OC. Wystarczy opłacić wpisowe i już tylko kask i można ustawiać się na linii startu. Oprócz sportowych emocji i rywalizacji to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, a także własnych granic i granic pojazdu. Trasa jest bezpieczna dla samochodów jak i ich właścicieli. Można na zamkniętym terenie docisnąć gaz i wycisnąć wszystko ze swojego auta.

Dla uczestników udostępniony będzie cały Park Maszyn przy Autodromie Słomczyn. Można przyjechać z rodziną i znajomymi. Wszystkie trybuny będą udostępnione dla kibiców.

Zapisy przyjmowane są przez formularz online do 5 lipca na stronie.

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry