Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

Zmierz się z rywalami na Autodromie Słomczyn

Automobilklub Rzemieślnik zaprasza na III rundę Asfaltowego Pucharu Toru Słomczyn 8 lipca. Jest to impreza typu rallysprint kierowana do kierowców amatorów. Jedna trasa do pokonania w sześciu mierzonych przejazdach. Cały odcinek o długości 1,5 km zlokalizowany jest na Autodromie Słomczyn, nawierzchnia jest w pełni asfaltowa i idealnie równa. Impreza jest kompaktowa bez dojazdówek. Obecność pilota nie jest obowiązkowa. Dzięki elektronicznemu pomiarowi czasu wyniki będą dostępne online na żywo.

W Pucharze Toru Słomczyn może wystartować każdy posiadacz auta z ważnym przeglądem i OC. Wystarczy opłacić wpisowe i już tylko kask i można ustawiać się na linii startu. Oprócz sportowych emocji i rywalizacji to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, a także własnych granic i granic pojazdu. Trasa jest bezpieczna dla samochodów jak i ich właścicieli. Można na zamkniętym terenie docisnąć gaz i wycisnąć wszystko ze swojego auta.

Dla uczestników udostępniony będzie cały Park Maszyn przy Autodromie Słomczyn. Można przyjechać z rodziną i znajomymi. Wszystkie trybuny będą udostępnione dla kibiców.

Zapisy przyjmowane są przez formularz online do 5 lipca na stronie.
Do Góry