Kategoria: RO, KJS, RSMP, RSMŚl

Zespół MSZ Racing po szutrowej rundzie Mistrzostw Polski gotowy do startu w Rajdzie Ziemi Bocheńskiej

Druga runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski układała się dobrze dla Łukasza Byśkiniewicza i Tomasza Borko, jednak tylko do pewnego momentu. Perfekcyjnie przygotowany duet pod koniec pierwszego etapu Rajdu Gdańsk Baltic Cup stracił przyczepność na jednym z zakrętów i wypadł z trasy. Choć zawodnicy byli gotowi kontynuować jazdę, zniszczenia samochodu okazały się zbyt duże i nie pozwoliły im na to. Zespół MSZ Racing skupia się już na następnym starcie, jakim będzie Rajd Ziemi Bocheńskiej.

Druga runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska będzie stała pod znakiem powrotu do rajdów Macieja Lubiaka. Ten niezwykle szybki kierowca tym razem spróbuje swoich sił za kierownicą nowo wybudowanego Subaru Imprezy. Na prawym fotelu rajdówki zasiądzie tym razem Tomasz Borko, lecz w następnych rundach na stałe będziemy tam oglądać Macieja Wisławskiego. Dla Lubiaka start w 5. Rajdzie Ziemi Bocheńskiej będzie dobrym testem przed rywalizacją w Mistrzostwach Polski, które są dla niego w tym sezonie głównym celem.

Jakub Wysocki, MSZ Racing:

Rajdy, a w szczególności te szutrowe, są bardzo nieprzewidywalne. Zmienna przyczepność dała o sobie znać i tym razem. Na bardzo szybkiej partii chłopaki zahaczyli o drzewo i nie zdążyli odpowiednio ustawić się do następnego zakrętu. Na szczęście nasze małe auto zmieściło się między drzewami i nikomu nic się nie stało. Myślami jesteśmy już na drugim końcu Polski, gdzie po długiej przerwie do rywalizacji powróci Maciej Lubiak. To będzie start czysto treningowy, ale zabawa będzie na pewno przednia! Zapraszamy wszystkich do kibicowania!

Partnerami zespołu są: Media Service Zawada, Auto Żoliborz, Modesto, Tekom, Ravenol oraz Zebrra.tv.

Zobacz również:

komentarzy








Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry