Kategoria: Super Rally, Terenowe

Zbliża się II runda Gepa Logistics Super Rally

Wielkimi krokami zbliża się II runda Gepa Logistics Super Rally! Pogoda zapowiada się piękna, widoki malownicze organizatorzy przewidują moc atrakcji i dużą dozę adrenaliny. Tak jak w ostatnich latach, spotkamy się w Białce Tatrzańskiej, obok stacji narciarskiej Kotelnica Białczańska, pod hotelem Bania, w którym będzie znajdowało się biuro imprezy.

Przygotowane zostały dwa odcinki testowe o zróżnicowanym charakterze technicznym i szybkościowym, z dużą różnicą wzniesień w miejscowości Rzepiska w gminie Bukowina Tatrzańska. To właśnie tam podziwiać można niespotykane gdzie indziej panoramy tatrzańskie. Fotograficy będą mieli pole do popisu, kibice weekend pełen wrażeń, a zawodnicy góry w zasięgu ręki. Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze zgłoszenia na naszej stronie.

W ramach serii GEPA Logistics Super Rally 2017 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power – zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad i SSV powalczą o fantastyczne firmowe nagrody i zwycięstwo w Pucharze Can-Am Super Rally.

Zapraszamy mieszkańców gminy Bukowina Tatrzańska do kibicowania oraz wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Zostań gwiazdą fotografii” na najlepszą fotografię z tego wydarzenia (rozwiązanie konkursu 22 kwietnia o 20:30 podczas zakończenia, adres na który można przesyłać zdjęcia: super.rally4x4@gmail.com). Tych, którzy chcieliby spróbować swych sił za kierownicą pojazdów SSV Can-Am Maverick, również zachęcamy do odwiedzenia bazy rajdu i zapisania się na jazdę testową.

Piątek, 21.04.2017:

15:00 – 21:00 – rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów.

18:00 – Objazd trasy przez zgłoszone załogi.

20:30 – Odprawa zawodników w biurze imprezy.

Sobota, 22.04.2017:

8:30 – START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.

20:30 – Uroczyste zakończenie w Klubie Bania, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom II rundy GEPA Logistics Super Rally oraz zwycięzcom II rundy Pucharu Can-Am Super Rally.
Rozstrzygnięcie konkursu „Zostań Gwiazdą Fotografii”.

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry