Kategoria: ERC

Zawada z Dachowskim zwyciężają i liderują w mistrzostwach

Fot. Josef Petru

W tegorocznym Rajdzie Barum nie było mocnych na Aleksa Zawadę i Grzegorza Dachowskiego! Załoga MSZ Racing przystąpiła do tego rajdu z bojowym nastawieniem i spełniła swoje cele w stu procentach. Aleks i Grzesiek wygrali klasę ERC Junior U27 i zostali samodzielnymi liderami w klasyfikacji całego sezonu! To wielki krok ku tytułowi mistrzowskiemu, który pozwoli im wsiąść do auta klasy R5.

Aleks Zawada i Grzegorz Dachowski prowadzili w rajdzie nieprzerwanie od trzeciego odcinka specjalnego. Po drodze wygrali aż cztery oesy, a także zdobyli dodatkowe punkty za zwycięstwo w pierwszym etapie oraz trzecie miejsce w drugim. Na mecie ich przewaga nad drugą załogą wyniosła ponad trzy minuty!

Aleks Zawada:

Co za rajd! To niesamowite! Konkurencja była niezwykle mocna, a trasy piekielnie wymagające. Trzymaliśmy się z dala od kłopotów, a przy tym dysponowaliśmy świetnym tempem. Co prawda mieliśmy jedną groźną sytuację na trasie, ale, jak to się mówi, szczęście sprzyja lepszym i razem z naszymi partnerami możemy się teraz cieszyć z tego podwójnego sukcesu! Liderujemy w mistrzostwach i chcemy, aby zostało tak już do końca.

Partnerami zespołu są: Media Service Zawada, Auto Żoliborz, Modesto, Ravenol, Zebrra.tv oraz ZPS-FN.

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry