Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, SJS MaxiOes

Zapełnia się lista do Rajdy24 Cup w Powiecie Suskim!

Z przyjemnością pragniemy ogłosić, że w szybkim tempie zapełnia się lista zgłoszeń do Rajdy24 Cup w Powiecie Suskim. Liczy już ponad pięćdziesiąt pozycji! Wszystkich zwlekających do ostatniej chwili informujemy, że swój start można zgłaszać do 31. sierpnia lub… do zapełnienia listy.

Zawody rozegrane zostaną już 3go września na trasach gmin Maków Podhalański oraz Budzów, jako druga runda cyklu SJS MaxiOes7. Niech Was nie zmylą nazwy odcinków, bliźniacze do roku ubiegłego – trasa nie będzie identyczna! Nowością, którą możemy zdradzić już teraz będzie ceremonia mety wraz ze specjalnie przygotowanym wydarzeniem, czyli Zakończeniem Wakacji. Wszystko to w nowej lokalizacji – samym centrum Makowa Podhalańskiego, czyli na Rynku.

Dla zawodników przygotowaliśmy trasę o łącznej długości 105,2 km, w których zawarte jest 10,8 km prób sportowych. Czekają na Was dwa „odcinki”: Zielone Łopiany 1, 3, 5, 7 (1,2 km) i Górskie Widoki 2, 4, 6, 8 (1,5 km), czyli łącznie osiem prób sportowych. O 17:02 rozpocznie się meta, która będzie sporym wydarzeniem, połączonym z koncertami i przygotowanym specjalnie pod zawody na Rynku w Makowie Podhalańskim. Bazę zawodów stanowi teren restauracji Zielona Przystań w Makowie Podhalańskim. Dla najlepszych załóg przygotowaliśmy tradycyjnie puchary oraz nagrody!

Aby być na bieżąco, zachęcamy – dołączcie do naszego wydarzenia na Facebooku! Więcej informacji na temat zawodów oraz zgłoszeń tutaj.

Organizatorem zawodów jest Koło Środowiskowe Automobilklubu Śląskiego w Krakowie, imprezę wspiera agencja kreatywna GB Promotion. Wśród partnerów są: AVIA Silesia Oil, Autoserwis Jancarz, Blachdom Plus, Przedsiębiorstwo Budowlane Lurka, RajdoweAkcesoria.pl, TM VIA, Honda Kolaczek, Krakowskisklep.pl, House of Beer Kraków, NovumPack.

Partnerami medialnymi są Rajdy24.pl, rajdy.malopolska.pl, Rally and Race, Sucha24.pl, Małopolska Kronika Beskidzka, Beskidzka24.pl, miroslawjakala.pl oraz IMAGINE Studio Filmowe.
Do Góry