Grzegorz Grzyb – „uwielbiam startować w rajdach, robię to przez całe dorosłe życie” – wywiad
Rajdy – zespoły, media, kibice, organizatorzy… Kilka myśli przed rajdowym sezonem
Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: KRO, RO, KJS, RSMŚl

Z Opola do Bochni

„Śpiewająco” pojechały załogi Rallytechnology w minionym Rajdzie Festiwalowym, zajmując drugą i trzecią pozycję na podium w klasyfikacji Gość. Peugeoty 208 R2 uległy tylko napędzanemu na obie osie Mitsubishi Lancerowi Evo IX, za którego kierownicą siedział Radek Typa.

Zbyszkowi Gabrysiowi z pewnością skrzydeł dodawał Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, którego głos w interkomie jest czymś zdecydowanie unikatowym. Duet zajął drugie miejsce, pokonując równie szybko jadących Arkadiusza Lechoszesta z Pawłem Drahanem. Kierowca jeszcze rok temu startował tu bez licencji, a teraz zmaga się z najlepszymi zawodnikami w kraju.

– Nieprzerwanie trwa okres, w którym rajdy mamy dosłownie co tydzień – komentuje Robert Gabryszewski, szef zespołu Rallytechnology. – Z dużymi uśmiechami na twarzach wyjechaliśmy z Opola, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć w świetnie zorganizowanym (mimo, że jest to impreza amatorska) Rajdzie Festiwalowym. Teraz czas na kolejne wyzwanie, czyli trzecią rundę Mistrzostw Śląska. Będzie nią Rajd Ziemi Bocheńskiej imienia Janusza Kuliga, w którym udział wezmą cztery załogi naszych Peugeotów 208 R2. W klasie Gość pojadą Dariusz Poloński i Grzegorz Dobosz, Robert Mąsior i Łukasz Bobrowski oraz Przemysław Lizończyk i Zbigniew Cieślar, natomiast w RO R rywalizować będą Arkadiusz Lechoszest z Pawłem Drahanem. Liczymy na Wasz doping! 🙂

Zespół zachęca do śledzenia konta na Facebook’u oraz do odwiedzenia swojej strony internetowej.
Do Góry