Grzegorz Grzyb – „uwielbiam startować w rajdach, robię to przez całe dorosłe życie” – wywiad
Rajdy – zespoły, media, kibice, organizatorzy… Kilka myśli przed rajdowym sezonem
Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Puchar Tedex, RO, KJS

XI Rally Piaseczno kolejną rundą Pucharu TEDEX i AK Centrum

Już w najbliższy weekend 4-5 maja 2016 w Piasecznie koło Warszawy będziecie mogli poczuć prawdziwe rajdowe emocje podczas XI Rally Piaseczno. Tegoroczna edycja imprezy będzie III rundą Pucharu TEDEX WRC oraz III rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw AK Centrum. Czekają na Was dwa dni rajdowych zmagań na „odcinkach specjalnych” zlokalizowanych na terenie gminy Piaseczno i Lesznowola.

Podczas tegorocznej edycji imprezy zawodnicy w sobotę mają do pokonania 9 prób sportowych zlokalizowanych na terenie gminy Piaseczno i Lesznowola. W niedzielę w Centrum Piaseczna na parkingu przy Parku Miejskim rozegrana zostanie Super Próba o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno oraz GRAND PRIX o Puchar Prezesa firmy TEDEX S.A, która jest głównym sponosrem Pucharu TEDEX WRC.

Już dziś zapraszamy wszystkich do startu w imprezie. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej zawodów. Oczywiście nie zabraknie relacji live z rajdu, która dostępna będzie na oficjalnym profilu Puchar Tedex na FB.

Dzięki uprzejmości Renault Warszawa podczas XI Rally Piaseczno III Rundy Pucharu TEDEX WRC będziemy mieli przyjemność testować jeden z najnowszych modeli Renault.
Do Góry