Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

XI Rally Piaseczno kolejną rundą Pucharu TEDEX i AK Centrum

Już w najbliższy weekend 4-5 maja 2016 w Piasecznie koło Warszawy będziecie mogli poczuć prawdziwe rajdowe emocje podczas XI Rally Piaseczno. Tegoroczna edycja imprezy będzie III rundą Pucharu TEDEX WRC oraz III rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw AK Centrum. Czekają na Was dwa dni rajdowych zmagań na „odcinkach specjalnych” zlokalizowanych na terenie gminy Piaseczno i Lesznowola.

Podczas tegorocznej edycji imprezy zawodnicy w sobotę mają do pokonania 9 prób sportowych zlokalizowanych na terenie gminy Piaseczno i Lesznowola. W niedzielę w Centrum Piaseczna na parkingu przy Parku Miejskim rozegrana zostanie Super Próba o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno oraz GRAND PRIX o Puchar Prezesa firmy TEDEX S.A, która jest głównym sponosrem Pucharu TEDEX WRC.

Już dziś zapraszamy wszystkich do startu w imprezie. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej zawodów. Oczywiście nie zabraknie relacji live z rajdu, która dostępna będzie na oficjalnym profilu Puchar Tedex na FB.

Dzięki uprzejmości Renault Warszawa podczas XI Rally Piaseczno III Rundy Pucharu TEDEX WRC będziemy mieli przyjemność testować jeden z najnowszych modeli Renault.
Do Góry