Craig Breen i Paul Nagle dołączają do Hyundaia w Rajdzie Finalndii 2019!
76. Rajd Polski 2019 to walka nie tylko w „generalce”
„Mam ogromny apetyt na rozwój” – Beata Borowicz podsumowuje start w 4. rundzie MPRC 2019
Kuchar, Mazurkiewicz, Sokulski i Budzyński wygrali finały IV rundy Oponeo MPRC!
4. runda MPRC 2019: zacięta rywalizacja w czasie kwalifikacji w Toruniu
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Różne

Wylicytuj i pomóż Wacławowi Kosteckiemu w powrocie do zdrowia!

Pobyt w Ustroniu i kolacja z zespołem trzykrotnego Rajdowego Mistrza Europy Kajetana Kajetanowicza, trofeum za Rajdowe Mistrzostwo Europy 2017 Jarka Barana, co-drive z Hołowczycem, Chuchałą lub Słobodzianem, jazda Ferrari 458 Italia czy piłka z autografem Kuby Błaszczykowskiego. To tylko niektóre z przedmiotów i wydarzeń do wylicytowania podczas drugiej edycji aukcji dla Wacka Kosteckiego.

„Wacek, wracaj do nas” to akcja zorganizowana przez Sonię Kostecką, córkę Wacka. Współzałożyciel Szkoły Jazdy Subaru (SJS) 8 października był pasażerem helikoptera, który podczas trwania Rajdu Lipawy spadł na ziemię. Po wielu operacjach trwa jego rehabilitacja, która pomaga w powrocie do funkcjonowania. Miesięczne leczenie to kwota ponad 30 tysięcy złotych, dlatego każda suma jest na wagę złota, by nie zahamować postępów rehabilitacji.

Wyjątkowe licytacje znajdziesz tutaj!

Istnieje także możliwość wspierania leczenia poprzez wpłatę na konto fundacji VOTUM: 32 1500 1067 1210 60008 3182 0000, tytułem: dla Wacława Kosteckiego na leczenie i rehabilitację.
Do Góry