Kategoria: Różne

Wylicytuj mistrzowski puchar Kajetana Kajetanowicza!

Kajetan Kajetanowicz, Rajdowy Mistrz Europy w trzech kolejnych latach – 2015, 2016, 2017 – przekazuje na aukcję charytatywną na rzecz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” swoje wielkie trofeum – Puchar z Mistrzostw Europy w 2016 roku. Dochód ze sprzedaży zwycięskiego pucharu na aukcji wesprze działania Fundacji.

Kajetan Kajetanowicz przyjął także zaproszenie, by zostać Ambasadorem Fundacji i kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Uroczyste pasowanie Mistrza nastąpi podczas Jubileuszowego Balu Charytatywnego „Cała Polska czyta dzieciom”, który odbędzie się 21 października br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Kajetan Kajetanowicz:

Od roku współpracuję z Fundacją „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” i szczególnie teraz, gdy sam zostałem ojcem, doceniam jej pracę na rzecz mądrego wychowania dzieci. Dlatego z pełnym przekonaniem i radością przekazuję jedno z trzech najcenniejszych trofeów w mojej dotychczasowej karierze, za zdobycie Rajdowego Mistrzostwa Europy 2016, na rzecz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom. Życzę, by dochód z licytacji pucharu pomógł Fundacji kontynuować i rozwijać jej misję. Czytanie rozwija język, myślenie i wyobraźnię. To przydaje się nawet w moim rzadkim zawodzie kierowcy rajdowego: dobra i precyzyjna komunikacja z pilotem i zespołem, umiejętność sprawnego myślenia, wyobraźnia decydują nie tylko o sukcesie, ale często – o życiu. Czytanie decyduje o jakości życia każdego z nas. Dlatego namawiam wszystkich rodziców – czytajcie dzieciom 20 minut dziennie. Codziennie!

Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” od 1999 roku działa na rzecz zdrowia psychicznego, umysłowego i moralnego dzieci i młodzieży oraz mądrego ich wychowania, a od 2001 r. prowadzi kampanię społeczną „Cała Polska czyta dzieciom” oraz „Programu Nauczania Wartości”. Programy Fundacji zaskarbiły sobie w kraju życzliwość społeczeństwa, mediów i władz wszystkich szczebli, znalazły także naśladowców za granicą.

Irena Koźmińska, prezes Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom:

Serdecznie gratulujemy Kajetanowi Kajetanowiczowi kolejnego zwycięstwa w Rajdowych Mistrzostwach Europy i gorąco dziękujemy za jego wspaniałomyślne wsparcie dla naszych działań. Z takimi sprzymierzeńcami jeszcze szybciej uda nam się upowszechnić świadomość potrzeby codziennego czytania dzieciom i mądrego wychowania, jako najlepszej inwestycji w ich zdrowy i wszechstronny rozwój.

Kajetan Kajetanowicz współpracuje z Fundacją od 2016 r., gdy napisał krótką recenzję na okładkę tworzonego z inspiracji Fundacji zbioru opowiadań dla nastolatków o wartościach moralnych pt. „Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach”. W tym roku wsparł fundacyjną kampanię 1%, udostępniając swoje zdjęcie i wypowiadając się w krótkim nagraniu zachęcającym do przekazywania
1% podatku na rzecz Fundacji.

Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, szukając nowych sposobów pozyskiwania funduszy, organizuje po raz pierwszy bal charytatywny. Jubileuszowy Bal Charytatywny wieńczący roczne obchody 15-lecia kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” odbędzie się w Centrum Olimpijskim w Warszawie pod honorowym patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Fundusze zebrane na Balu pozwolą Fundacji zwiększyć zasięg i skuteczność kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Ułatwią także dalszy rozwój Internetowego Uniwersytetu Mądrego Wychowania oraz realizację innych ważnych projektów społecznych.

komentarzySerwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

To Top