Kategoria: Wirtualne

WRSMP – czas na wirtualną Barbórkę Warszawską

Ekipa E-RAJDY.PL zaprasza wszystkich pasjonatów sportów motorowych, którzy są chętni do spróbowania swoich sił w wirtualnych zmaganiach rajdowych, do udziału w startującym już 25 stycznia o godzinie 10:00 Wirtualnym Rajdzie Barbórki Warszawskiej.

Wszystko, czego potrzebujecie by móc poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy, to zainstalowany symulator Richard Burns Rally i aktywne konto na RBR Czech.

Rajd jest dostępny dla wszystkich polskich zawodników i do startu w nim nie jest wymagana żadna licencja. Każdy może spróbować swoich sił z czołówką kierowców startujących na co dzień w mistrzostwach WRSMP, a także zaproszonymi jak zawsze specjalnie na tą okazję sławami ze świata motosportu w Polsce.

Do przejechania jest 6 odcinków specjalnych, które mają łącznie 42 km oesowych, a nagrodą dla TOP 3 każdej klasy jest zaproszenie do udziału w Wirtualnym Kryterium Karowa.

Dostępnych jest 90 aut, wśród których są takie perełki jak: Audi Sport Quatrro S1, Porsche 911 Carrera RS 3.0, Opel Kadett C GTE, Toyota Celica ST185 4WD Turbo, FSO Polonez 2000 i Fiat 126, a także wszystkie obecne rajdówki o jakich tylko marzycie. Dodatkowo cały rajd upiększy specjalnie przygotowany przez specjalistów z ekipy E-RAJDY – MOD, dzięki których teksturom poczujecie się jak na prawdziwych trasach Barbórki Warszawskiej.

Na tydzień przed rozpoczęciem wirtualnych zmagań, lista startowa ma prawie 200 zgłoszeń, więc raz jeszcze gorąco wszystkich zapraszamy do udziału.
Więcej szczegółów na stronie ligi w zakładce Aktualny Rajd.

Stanisław „weekend” Dobosz

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry