Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
Oponeo Mistrzostwa Polski Rallycross 2019 – niespodziewany triumf Cywińskiego, ostre starcie Kuchara i Gagackiego
Dariusz Poloński – “Abarth to bardzo szybki i wymagający samochód. Mamy nadzieję na dobre wyniki i dobrą zabawę!” – wywiad
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

Wróbel i Tłok przed Opolskim

Zachęcamy do zapoznania się z wypowiedziami duetu Wróbel / Tłok przed 1. Rajdem Opolskim.

Grzegorz Wróbel: Przed nami 1 Rajd Opolski. Cieszę się, że startujemy właśnie tutaj, bo z Opolem mam związanych wiele dobrych wspomnień, szczególnie tych motoryzacyjnych. Największe z nich to z pewnością udział w półfinale Kia Lotos Race na jednym z opolskich torów gokartowych, który dał mi awans do finału w Rallylandzie. Od początku sezonu celowałem w Puchar Peugeot Citroen, bo bardzo podoba mi się to, że startuje w nim kilkanaście aut o zbliżonych możliwościach i na takich samych oponach Extreme. Przygotowania do Rajdu Mikołowskiego, który organizujemy mocno nas pochłonęły i przez to moje plany startowe się opóźniły, ale mam to szczęście, że wspiera mnie taki partner jak firma Silesia Oil producent olejów i smarów marki AVIA, który poczekał na mnie te kilka miesięcy i umożliwił starty w pozostałych rajdach. Będziemy chcieli pokazać się z jak najlepszej strony na opolskich oesach. Z materiałów udostępnionych przez organizatora wynika, że będą one bardzo szybkie. Dziękuję wszystkim osobom, które pracowały przy samochodzie, pomagały mi w przygotowaniach, firmie Silesia Oil i sklepowi internetowemu www.zywica.eu.

Paweł Tłok: Najbliższy rajd pojedziemy Peugeotem 206, będzie to nasz debiut w tym aucie i w tej klasie. W związku z tym, że dołączamy do Pucharu Peugeot i Citroen dość późno, możemy pojechać bez presji, czego nie mogą powiedzieć nasi rywale ciągle walczący o końcowy sukces. Po rocznej przerwie mamy co prawda duży głód ścigania, ale celem dla nas jest przede wszystkim dobra zabawa i progres, bo w planach mamy też pozostałe starty w tym sezonie. Cieszy to, że na liście startowej jest taka liczba załóg z naszego Automobilklubu Ziemi Tyskiej.
Do Góry