Na torze Vilkiciai zobaczymy 72 kierowców Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross
Rally di Roma Capitale 2019: Basso najlepszy w generalce, Poloński w ERC2!
Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Wirtualne, Za lotną

Wirtualny świat, czyli dobry pomysł na promocję?

Nie od dzisiaj wiadomo, że świat wirtualny niemal zrównał się z rzeczywistością, dlatego powstaje wiele interesujących projektów, które łączą te dwa miejsca. Jednym z nich jest 2Brally RBR Team, czyli przykład jak realny zespół może zaistnieć w wirtualnej rozgrywce.

Coraz większe grono kierowców podkreśla, że jazda w symulatorze jest interesującym elementem uzupełnienia treningu przed zawodami. Sam Robert Kubica w czasie startów w Rajdowych Mistrzostwach Europy lub w WRC podkreślał, że kilka odruchów wypracowanych w wirtualnym rajdzie, pozwoliło mu odpowiednio zareagować w rzeczywistości. Jednak poza samymi elementami praktycznymi jest jeden bardzo ważny – niemal nieograniczona możliwość promocji! Ponieważ internet nie ma granic uważam, że tego rodzaju działania, będą coraz częstszym mechanizmem marketingowym i wpisy informujące o zmianach nie tylko w kontekście prawdziwej rywalizacji na odcinkach, mogą stać się czymś normalnym.

„Witajcie! Przepraszamy wszystkich za słabą aktywność w ostatnim czasie, ale było to spowodowane pracami nad pewnymi zmianami 😀 ,jak wiadomo jesteśmy OFICJALNYM,wirtualnym odpowiednikiem zespołu 2BRally startującym w realnych rajdach a co za tym idzie,ciąży na nas obowiązek posiadania jak najbardziej aktualnych barwy i logotypów, przy wsparciu i pomocy sporych ilości osób powstał projekt , który będziemy reprezentować w dalszej części sezonu i latach następnych na wirtualnych trasach ,platformy jaką jest gra Richard Burns Rally .Jest nam niezmiernie miło przedstawić Wam nowe barwy zespołu 2Brally RBR Team , dla naszych zawodników będzie to pewien kop! I motywacja do jeszcze lepszych wyników ,zaczynamy już od rajdu Wysp Kanaryjskich organizowanych przez portal VirtualRally.eu . Chcieliśmy z tego miejsca podziękować naszym partnerom za możliwość reprezentowania tak profesjonalnego zespołu ,obiecujemy dać z siebie wszystko!” – napisał zespół 2Brally RBR Team.

Przykłady znane w motorsporcie, gdzie osoby siedzące przed konsolą, wystartowały w prawdziwym wyścigu nie są już czymś szokującym, dlatego prawdopodobnie stoimy u progu pewnej rewolucji. Jak szybko pojawi się ona w Polsce? Czy w ogóle? Nie wiemy, na pewno jako redakcja z jeszcze z większym zaciekawieniem, będziemy obserwować Virtual Rally Championship i wypatrywać nowych zespołów dołączających do e-sportowej rywalizacji.

Fot. 2Brally RBR Team
Do Góry