Kategoria: Wirtualne

WirtualneRajdy.pl zapraszają na Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza

Serdecznie zapraszamy na Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza organizowany przez WirtualneRajdy.pl! Tym sposobem chcemy oddać cześć tragicznie zmarłym Wielkim Polskim Rajdowcom. W Memoriale może wziąć udział każdy kierowca, bowiem nie jest wymagane posiadanie licencji WR a turniej ten jest otwarty dla wszystkich zawodników. W zawodach można wystartować dowolnym samochodem, wybranym z szerokiej puli dostępnych aut, ponieważ wszystkie samochody na pluginie są dopuszczone do rywalizacji i pomyślnie przeszły badanie kontrolne. W związku z tym, można zasiąść za sterami takich rajdówek jak Ford Sierra RS Cosworth, FSO Polonez 2000 czy Fiat 126p, którymi to między innymi jeździli Nasi Mistrzowie.

B2015_3W tym roku trasa Memoriału składa się z 3. odcinków specjalnych. Na początek odbędzie się 3-krotny przejazd próby Brzegi, następnie na zawodników będzie czekać wieczorny oes w centrum Wieliczki przejeżdżany 2 razy – Wieliczka Rynek, a zmagania zakończy Kryterium Wieliczka także pokonywana 2-krotnie.

Dla najlepszych 3. zawodników, a także dla zwycięzców każdej z klas, organizator przygotuje pamiątkowe dyplomy, a więc jest o co walczyć! Obowiązuje domyślny, pluginowy podział na klasy. Zapisów do rajdu należy dokonać do 7.04 do godziny 22:00 za pomocą funkcji enroll. Rajd potrwa od 8.04 do 14.04.

Mamy nadzieję, że będzie to tydzień pełen pozytywnych wrażeń związanych z walką na odcinkach specjalnych Memoriału, jak również będzie to czas zadumy i wspomnienia Wielkich Kierowców.
Jeszcze raz zachęcamy gorąco wszystkich do udziału w Memoriale! Podziękujmy w ten sposób Januszowi Kuligowi i Marianowi Bublewiczowi za emocje jakich dostarczyli nam Ci znakomici kierowcy.

Zapisy do rajdu
Harmonogram

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry