Craig Breen i Paul Nagle dołączają do Hyundaia w Rajdzie Finalndii 2019!
76. Rajd Polski 2019 to walka nie tylko w „generalce”
„Mam ogromny apetyt na rozwój” – Beata Borowicz podsumowuje start w 4. rundzie MPRC 2019
Kuchar, Mazurkiewicz, Sokulski i Budzyński wygrali finały IV rundy Oponeo MPRC!
4. runda MPRC 2019: zacięta rywalizacja w czasie kwalifikacji w Toruniu
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Różne, Wirtualne

Wirtualne: Sobiesław Zasada 1971 ERC Rally

Już w najbliższy poniedziałek rozpoczyna się druga edycja popularnego wśród wirtualnych kierowców rajdowych, pucharu Master of Champions Cup opartego o symulator rajdowy Richard Burns Rally. W tym roku na zawodników czeka 14 rajdów o bardzo różnej charakterystyce tras i nawierzchni. Tak jak w roku poprzednim puchar MOCC jest poświęcony pamięci mistrzów WRC oraz dodatkowo w tym roku ERC, którzy w kolejnych latach istnienina cyklów zdobywali mistrzowską koronę.

Pierwsza runda tj. Sobiesław Zasada 1971 ERC Rally rozpoczyna się w najbliższy poniedziałek i potrwa do niedzieli. Zawodnicy będą mieli do pokonania 12 asfaltowych odcinków specjalnych, podczas których miejscami spodziewane są utrudniające zmagania opady deszczu. W tej chwili otwarta jest lista zgłoszeń do rajdu. Gracze mają czas do niedzieli, aby zgłosić się do rywalizacji i od poniedziałku móc rywalizować z najlepszymi kierowcami Polski i Europy. W tej chwili do rajdu zgłoszonych jest 114 zawodników w tym 14 spoza kraju.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłoszenia się i włączenia do rywalizacji, którego można dokonać tutaj. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące rozgrywek Master of Champions Cup i tego jak rozpocząć swoją przygodę z symularotem RBR znajdują się na stronie pucharu.
Do Góry