Grzegorz Grzyb – „uwielbiam startować w rajdach, robię to przez całe dorosłe życie” – wywiad
Rajdy – zespoły, media, kibice, organizatorzy… Kilka myśli przed rajdowym sezonem
Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Różne, Wirtualne

Wirtualne: Sobiesław Zasada 1971 ERC Rally

Już w najbliższy poniedziałek rozpoczyna się druga edycja popularnego wśród wirtualnych kierowców rajdowych, pucharu Master of Champions Cup opartego o symulator rajdowy Richard Burns Rally. W tym roku na zawodników czeka 14 rajdów o bardzo różnej charakterystyce tras i nawierzchni. Tak jak w roku poprzednim puchar MOCC jest poświęcony pamięci mistrzów WRC oraz dodatkowo w tym roku ERC, którzy w kolejnych latach istnienina cyklów zdobywali mistrzowską koronę.

Pierwsza runda tj. Sobiesław Zasada 1971 ERC Rally rozpoczyna się w najbliższy poniedziałek i potrwa do niedzieli. Zawodnicy będą mieli do pokonania 12 asfaltowych odcinków specjalnych, podczas których miejscami spodziewane są utrudniające zmagania opady deszczu. W tej chwili otwarta jest lista zgłoszeń do rajdu. Gracze mają czas do niedzieli, aby zgłosić się do rywalizacji i od poniedziałku móc rywalizować z najlepszymi kierowcami Polski i Europy. W tej chwili do rajdu zgłoszonych jest 114 zawodników w tym 14 spoza kraju.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłoszenia się i włączenia do rywalizacji, którego można dokonać tutaj. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące rozgrywek Master of Champions Cup i tego jak rozpocząć swoją przygodę z symularotem RBR znajdują się na stronie pucharu.
Do Góry