„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
Ott Tänak zdominował Rajd Estonii!
Rajd Elektrenai 2019: Duet Mikołaj Marczyk / Szymon Gospodarczyk najszybszy z Polaków
Kacper Wróblewski chce wykorzystać doświadczenie z Rajdu Polski na Litwie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Wirtualne

Wirtualne paliwo, prawdziwa pasja – devils.one łączy siły z TRITON Racing

Wirtualne paliwo, prawdziwa pasja.Czołowa polska organizacja sportów elektronicznych – devils.one łączy siły z TRITON Racing – wiodącą polską organizacją simracingową, odnoszącą sukcesy na wirtualnych torach wyścigowych całego świata. Efektem tej kooperacji jest DV1 TRITON RACING – zespół, mający w swoich szeregach simracerów – zawodników ścigających się w grach symulujących sporty motorowe.

TRITON Racing to wielokierunkowy projekt. U jego podstawy są ludzie, którzy w tej branży działają od ponad 20 lat.  W pełni polski skład kierowców należy do światowej czołówki, w której rywalizują w najbardziej prestiżowych zawodach. Ich szeroki wachlarz umiejętności potwierdzają liczne sukcesy zarówno w wyścigach sprinterskich, jak i w wyczerpujących zawodach długodystansowych. Jako nieliczni na świecie przygotowują kierowców z motorsportu do ich startów na prawdziwych torach, a jako jedyni dostarczają spersonalizowane rozwiązania sprzętowe, budując własne symulatory.

Devils.one jest profesjonalną organizacją esportową, której zawodnicy podnoszą trofea w Polsce i na świecie. Diabły stacjonują w Esports Performance Center – najnowocześniejszym w tej części europy centrum treningowym dla esportowców. Dzięki niekonwencjonalnemu podejściu do treningu, współpracy ze specjalistami z dziedzin sportu, dietetyki i psychologii sportowej, devils.one wyróżnia się na tle innych organizacji.

Rozwój technologii i oprogramowania, szczególnie w ostatnich latach, spowodował, że ta dziedzina gier komputerowych przeszła rewolucję. W dzisiejszych czasach to już nie tylko rozrywka, ale przede wszystkim rozbudowane narzędzie treningowe dla prawdziwych kierowców rajdowych i wyścigowych. Najlepszym dowodem na to jest możliwość spotkania na serwerze online pomiędzy weekendami Grand Prix kierowców królowej motorsportu – Formuły 1. To przenikanie ze światem rzeczywistym jest widoczne na każdym kroku, co czyni simracing wyjątkowym na tle innych esportów.

Zarówno TRITON Racing, jak i devils.one uważają Simracing za esport przyszłości. W tej współpracy obie organizacje dzielą się swoim doświadczeniem. TRITON Racing posiada bezkonkurencyjną w kraju wiedzę w dziedzinie simracingu. To nie tylko skuteczna metodyka w przygotowaniu do motorsportu, ale również trening psychomotoryczny, który można zastosować w całym esporcie. Devils.one gwarantuje know-how w obszarze sportów elektronicznych, zaplecze Esports Performance Center i zasoby pozwalające dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

 

Maciej Sawicki, współwłaściciel i osoba kierująca projektem devils.one:

devils.one chce być tam, gdzie nowe technologie łączą się z rozrywką. Jesteśmy wiodącą polską organizacją esportową, a siła i wielkość polskiej społeczności simracingowej zrobiła na nas ogromne wrażenie. Chcemy sprawdzić jak nasze doświadczenie esportowe, połączone z kompetencjami TRITON Racing, przełoży się na performance wirtualnych kierowców.

 

Arkadiusz Polok, CEO TRITON Racing:

Widzę ogromny potencjał we współpracy z devils.one. Zdecydowaliśmy się na taki krok, gdyż zauważyliśmy wiele cech wspólnych pomiędzy naszymi organizacjami. Oba projekty charakteryzuje najwyższy poziom profesjonalizmu, a także bardzo nowatorskie – analityczne i wręcz naukowe podejście do zagadnienia. To mi się podoba! Nasze know-how znakomicie się uzupełnia i razem będziemy w stanie szybciej osiągnąć długoterminowe cele wznosząc przy tym polski esport na arenie międzynarodowej na znacznie wyższy poziom.

 
Do Góry