Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
Ott Tänak zdominował Rajd Estonii!
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Puchar Tedex, RO, KJS

Winter Rally rozpocznie szósty Puchar Tedex WRC

Już po raz szósty firma TEDEX S.A., renomowany producent olejów samochodów oraz płynów do samochodów wraz z Auto Koło Centrum zaprasza wszystkich kierowców amatorów do rywalizacji w ramach Pucharu TEDEX WRC 2015, który rozegrany zostanie w ramach imprez sportowych organizowanych przez AK Centrum. Tegoroczna edycji liczy 9 rund.

Puchar rusza zgodnie z kalendarzem AK Centrum, zaczynając od XI Winter Rally 2015. Impreza zostanie rozegrana na terenie Piaseczna, Lesznowoli i Gąsek. Trasa rajdu będzie liczyła ok. 80 kilometrów, na której zawodnicy będą mieli do pokonania 10 prób sportowych typu „OS” poprzedzonych PKC. Przypominamy, że podczas badania kontrolnego, które odbędzie już 7 lutego będzie można wykupić pakiet startowy Pucharu TEDEX WRC 2015. Więcej informacji o zawodach tutaj.

Zgłoszenia do tegorocznej edycji Pucharu TEDEX WRC można już wysyłać na adres email puchartedexwrc2015@gmail.com. Na stronie internetowej cyklu niebawem ukaże się druk zgłoszenia, który będzie dostępny także podczas zakupu pakietu startowego podczas badania kontrolnego przed pierwszą rundą. Dokładny terminarz imprez oraz regulamin Pucharu TEDEX WRC, jak również szczegółowe informacje oraz relacje z imprez znaleźć można na stronie internetowej cyklu.
Do Góry