Kategoria: KRO, RO, KJS, RSMŚl

Walka o prowadzenie w klasie

Po treningowym starcie w Rajdzie Festiwalowym Arkadiusz Lechoszest i Paweł Drahan przystępują do walki w Rajdzie Ziemi Bocheńskiej imienia Janusza Kuliga. Duet postara się o objęcie samodzielnego prowadzenia w klasie RO R, co z pewnością nie będzie prostym zadaniem, ponieważ konkurencja na pewno nie będzie odpuszczać.

Arkadiusz Lechoszest:

Za nami treningowy start w Rajdzie Festiwalowym, w którym udało się zdobyć wysokie, trzecie miejsce na podium. Teraz czas na trzecią rundę Mistrzostw Śląska i zawody, które są bardzo bliskie mojemu sercu. Moim idolem od zawsze był Janusz Kulig, wielki zawodnik, do którego mam naprawdę wielki sentyment. Będziemy rywalizować tuż przy jego domu rodzinnym w Łapanowie, co jest dla nas zaszczytem. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony, ponieważ w punktacji sezonowej mamy razem z Tomaszem Wróblewskim taki sam wynik, dokładnie po 43 punkty. Walka będzie zatem zacięta, ale jestem na nią w pełni gotowy.

Paweł Drahan:

Start w rozśpiewanym Opolu wypadł bardzo pozytywnie. W klasie Gość przed nami uplasowali się tylko Zbyszek Gabryś i Radek Typa oraz ich piloci, bardzo szybcy kierowcy, którzy mają doświadczenie o wiele lat większe niż Arek. Kontaktowa walka z nimi była wielką przyjemnością. Z niecierpliwością czekam na start w Bochni i okolicach, ponieważ odcinki i sama rywalizacja zapowiadają się bardzo, bardzo ciekawe.

Za możliwość startu załoga dziękuje sponsorom, firmom Galmet, Supra Brokers, Rallytechnology, Agro Eko oraz Agro Lech.

komentarzySerwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

To Top