Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

VI runda SJCAM Super Rally oraz VI runda Pucharu Can-Am w Lisiej Górze – zapowiedź

Ostatni weekend wakacji, bez wątpienia, dostarczy wszystkim zawodnikom i kibicom moc adrenaliny i emocji. Rajdowcy powalczą nie tylko o dobry wynik, ale i o to, by szeroko zgromadzonej widowni pokazać swoje umiejętności z najlepszej strony. VI runda Sjcam Super Rally / VI runda Pucharu Can-am, (31.08-02.09.2018) Lisia Góra (woj. małopolskie) – MultiClub 139 edition.

Organizatorzy przygotowali dwa szybkie i techniczne odcinki cross country. Obydwa swą charakterystyką przypominają stare, dobre RMSTy. Honorowy patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Lisia Góra – Arkadiusz Mikuła. Przychylność władz i mieszkańców oraz niepowtarzalne i wyjątkowe miejsce sprawiły, że Lisia Góra na stałe wpisała się w kalendarz Super Rally jako runda MultiClub 139 edition.

A jak do VI rundy Sjcam Super Rally / Pucharu Can-am przygotowuje się lider klasyfikacji generalnej 2018 w klasie Quad 4×4 – Szymon Seweryn? – …Po prostu wskakuję na quada i jeżdżę! Zazwyczaj sam, bo nie mam kompana do treningu, który by mieszkał gdzieś niedaleko mnie i miał chęci pojeździć! A oprócz obowiązkowego treningu, ważna jest maszyna! Tak więc quad jest po pełnym serwisie, gotowy na Sjcam Super Rally w Lisiej Górze! 😀😀😀

W piątek, 31.08.2018 zapraszamy od godziny 15:00 do biura imprezy, gdzie odbędzie się rejestracja
zawodników, odbiory administracyjne i badania kontrolne. Punktualnie o 19:00 na objazd trasy ruszy widowiskowa kolumna rajdówek. W sobotę, 1.09.2018 dzień zacznie się od odprawy załóg o godz. 8:45, a pierwszy zawodnik przejedzie pod bramą startową Sjcam Super Rally o 9:30. W niedzielę, 2.09.2018 zawodnicy ruszą pół godziny wcześniej. Zakończenie i dekorację zwycięzców przewidziano na godzinę 15.00.

W ramach serii Sjcam Super Rally 2018 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power, zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasach SSV, SSV Turbo powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody i zwycięstwo w Pucharze Can-am.

Na zwycięzców VI rundy czekają wspaniałe nagrody od naszych Sponsorów, m.in. firmowe ubrania i sprzęt od firmy TAURUS SEA POWER – dystrybutora pojazdów firmy Can-Am BRP, kamerki sportowe i sprzęt nagłośnieniowy od firmy SJCAM. Firma TEEHONLED POLSKA obdaruje zawodników zestawami oświetlenia LED, INFLANDIA – pufami, a YATO – profesjonalnymi zestawami narzędzi. Od CUSTOMIC SPORT wybrańcy dostaną bluzy i koszulki sportowe zaprojektowane na specjalne zamówienie z logiem Super Rally. Załogi otrzymają również kosmetyki samochodowe GS27 i powalczą o komplet opon 4×4 od firmy TERENOWE opony4x4.eu.

Podziękowania dla Sponsorów i Partnerów imprezy: SJCAM, Sempler, E’NOD Audio, Gmina Lisia Góra, Hotel Bania**** Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, TAG Heuer, Can-am, Taurus Sea Power, iXXL Studio Reklamy Kielce, iDrukarnia.pl, YATO, Teehonled Polska, Inflandia, kosmetyki samochodowe GS27, Line-X, Quersus, oponyquad.pl, MAXXIS, Terenowe opony4x4.eu, Tombet, Customic Sport, Rota-Med., Hotel*** & Restauracja Wesoła.

Szczegółowe informacje na stronie organizatora: www.super-rally.eu i na facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4

KLASY:
Moto
Quad 2×4
Quad 4×4
SSV (UTV)
SSV (UTV) Turbo
Buggy
Sport (samochody seryjne) do 150 KM
Sport (samochody seryjne) pow. 150 KM
Super Sport (samochody modyfikowane) do 150 KM
Super Sport (samochody modyfikowane) pow. 150 KM

HARMONOGRAM IMPREZY:

Piątek, 31.08.2018:
15:00 – 21:00 – Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów.
Klasy: Moto, Quad 2×4, Quad 4×4, SSV, SSV Turbo, Buggy, Sport do 150 KM, Sport pow. 150 KM, Super Sport do 150 KM, Super Sport pow. 150 KM.
19:00 – Objazd trasy przez zgłoszone załogi.

Sobota, 1.09.2018:
8:45 – Odprawa zawodników w biurze imprezy.
9:30 – START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.

Niedziela, 2.09.2018:
9:00 – START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.
15:00 – Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom
VI rundy SJCAM Super Rally oraz zwycięzcom VI rundy Pucharu Can-Am Super Rally.

BIURO IMPREZY i PARK MASZYN:
MultiClub 139 Śmigno 139, Lisia Góra 33-140
Do Góry