Ott Tänak zdominował Rajd Estonii!
Rajd Elektrenai 2019: Duet Mikołaj Marczyk / Szymon Gospodarczyk najszybszy z Polaków
Kacper Wróblewski chce wykorzystać doświadczenie z Rajdu Polski na Litwie
Najnowszy Ford Fiesta R5 czeka na oficjalny test w Rajdzie Estonii
Oliver Ciesla zachwycony zaangażowaniem organizatorów Rajdu Safari
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: AB CUP i BMW-Challenge, RO, KJS

VI runda AB CUP i BMW-Challenge na lotnisku w Pile

Automobilklub Bydgoski zaprasza do udziału w przedostatnich zawodach tego sezonu – na VI rundę AB CUP i BMW-Challenge, która tym razem zostanie rozegrana na lotnisku w Pile (Wielkopolska), w dniu 16 września. Dla uczestników tego cyklu będzie to zupełna nowość.

Jesteśmy po ostatnich spotkaniach organizacyjnych i naszym zdaniem będzie to jedna z szybszych rund w sezonie. Udało nam się wykorzystać dostępny teren do maksimum i przewidujemy próbę o długości ok. 5 km. Trasa będzie się składać z szybkiej, ale wymagającej, części oraz kawałka technicznego z mocnymi wcięciami i prawie nawrotami. Jeśli chodzi o nawierzchnię – jest tam bardzo przyczepny równy asfalt. Organizacyjnie postaramy się Was nie zawieźć i zbliżyć się do Waszego poziomu sportowego. Mamy nadzieję że ten nowy obiekt przypadnie Wam do gustu i jeszcze nie raz będziemy się spotykać w Pile na lotnisku

– opowiedział Jacek Kociszewski.

Organizator zaprasza również na piątkowy trening (15 września), który trwać będzie od godziny 14:30 do godziny 18:00 – na tym samym obiekcie. Koszt udziału w treningu to 150 zł, płatne w biurze zawodów.

Formularz zgłoszeniowy

Lista zgłoszeń

Regulamin uzupełniający

Harmonogram zawodów:

8:00 – 9:30 – przyjmowanie zgłoszeń
8:30 – 9:45 – odcinek testowo-treningowy
10:00 – odprawa z uczestnikami
10:30 – start pierwszego zawodnika do I próby
ok. 18:00 – zakończenie imprezy

30 minut po przyjeździe na metę ostatniego uczestnika nastąpi ogłoszenie wyników prowizorycznych, a po dalszych 15 minutach wręczenie nagród honorowych. Pierwszy termin przyjmowania zgłoszeń mija 14 września o godz. 18:00. (wpisowe wynosi 350 zł). Drugi termin ustalony jest na dzień zawodów – 16 września 2017r. przy wypełnieniu zgłoszenia w biurze zawodów – 400 zł. Wpisowe płatne jest w biurze zawodów w dniu imprezy.
Wszelkie informacje na temat zawodów można na bieżąco śledzić na naszym fanpage’u.
Do Góry