Kategoria: Rajd Barbórka, Różne

Typa Rally Team przed 55. Rajdem Barbórka

Jest już niemal tradycją, że jak co roku wspólnie ze swoimi partnerami załoga Typa Rally Team zmierzą się z warszawskimi oesami podczas występu w 55. Rajdzie Barbórka.

Radosław Typa:

W tym roku wracamy na odcinki Barbórki po rocznej przerwie i przyznaję, że zdążyłem już zatęsknić za wspaniałą atmosferą tego rajdu. Organizator zadbał o nowe odcinki, a my zadbaliśmy o nową broń w postaci Renault Clio Proto. Liczę na to, że zebrane wcześniej doświadczenia w autach czteronapędowych i w lekkich ośkach, pozwolą na szybkie dogadanie się z tą hybrydą i przecięcie linii mety z dobrym wynikiem. Prowadzenie i moc tego auta robią olbrzymie wrażenie, a wśród całej nowej technologii użytej w tym aucie, dysponujemy innowacyjnymi żarówkami Bosma up to LED. Spodziewamy się, że żarówki BOSMA UP TO LED rozświetlą przed nami drogę na wieczornym Oesie Karowa i pozwolą jechać przy bardzo dobrej widoczności jeszcze szybciej. Postaramy się nie zawieść oczekiwań i z zakończenia sezonu zrobić dobry, nowy początek.

Kibiców, którzy chcieliby z bliska zobaczyć użyte w naszym samochodzie rajdowym innowacyjne oświetlenie do swoich samochodów zapraszamy do naszego stanowiska serwisowego. Będzie tam można również odwiedzić specjalnego Demobusa i przetestować elektronarzędzia z bogatej oferty firmy MAKITA. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę kibiców na oklejenie naszego Clio, na którym znajdziecie logotypy naszych partnerów – firm Makita, Bosma, Koma – Usługi Komunalne, Vitabri, Feniks Chemia oraz naszego rodzimego regionu – Warmii i Mazur. To dzięki nim będziemy mogli spotkać się na trasie. Do imprezy zostało zaledwie kilka dni, więc do zobaczenia na rajdzie!

komentarzySerwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

To Top