Kategoria: Rajd Barbórka, Różne

Typa Rally Team przed 55. Rajdem Barbórka

Jest już niemal tradycją, że jak co roku wspólnie ze swoimi partnerami załoga Typa Rally Team zmierzą się z warszawskimi oesami podczas występu w 55. Rajdzie Barbórka.

Radosław Typa:

W tym roku wracamy na odcinki Barbórki po rocznej przerwie i przyznaję, że zdążyłem już zatęsknić za wspaniałą atmosferą tego rajdu. Organizator zadbał o nowe odcinki, a my zadbaliśmy o nową broń w postaci Renault Clio Proto. Liczę na to, że zebrane wcześniej doświadczenia w autach czteronapędowych i w lekkich ośkach, pozwolą na szybkie dogadanie się z tą hybrydą i przecięcie linii mety z dobrym wynikiem. Prowadzenie i moc tego auta robią olbrzymie wrażenie, a wśród całej nowej technologii użytej w tym aucie, dysponujemy innowacyjnymi żarówkami Bosma up to LED. Spodziewamy się, że żarówki BOSMA UP TO LED rozświetlą przed nami drogę na wieczornym Oesie Karowa i pozwolą jechać przy bardzo dobrej widoczności jeszcze szybciej. Postaramy się nie zawieść oczekiwań i z zakończenia sezonu zrobić dobry, nowy początek.

Kibiców, którzy chcieliby z bliska zobaczyć użyte w naszym samochodzie rajdowym innowacyjne oświetlenie do swoich samochodów zapraszamy do naszego stanowiska serwisowego. Będzie tam można również odwiedzić specjalnego Demobusa i przetestować elektronarzędzia z bogatej oferty firmy MAKITA. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę kibiców na oklejenie naszego Clio, na którym znajdziecie logotypy naszych partnerów – firm Makita, Bosma, Koma – Usługi Komunalne, Vitabri, Feniks Chemia oraz naszego rodzimego regionu – Warmii i Mazur. To dzięki nim będziemy mogli spotkać się na trasie. Do imprezy zostało zaledwie kilka dni, więc do zobaczenia na rajdzie!

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry