Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

Trwa Lewickie Rally Sprint i Rajd Spalski

Dzisiaj rozgrywane są dwa rajdy okręgowe, Lewickie Rally Sprint (pierwsza runda Szuter Cupu) i Soltrade Premio 1. Rajd Spalski (inauguracyjna runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Łódzkiego). W obu rajdach zawodnicy pokonali już dwie pierwsze pętle.

fot. Tomasz Macherzyński

fot. Tomasz Macherzyński

W szutrowym Lewickie Rally Sprincie najszybszy jest Zbigniew Staniszewski (Peugeot 207 S2000), który o 5,6s pokonuje Kamila Butruka (Mitsubishi Lancer Evo VII) i o 20,5s Krzysztofa Oleksowicza (Ford Fiesta R5). W klasyfikacji rajdu okręgowego przewodzi Maciej Stolarski, który jadąc Subaru Imprezą grupy OPEN po dwóch odcinkach ma 9,3s przewagi nad Konradem Dudzińskim (Honda Civic VTI) i 10,8s nad Sebastianem Chrzanowskim (Honda Civic).

W Rajdzie Spalskim pierwszy odcinek padł łupem Dariusza Lamota (Peugeot 208 R2), jednak na drugim najszybszy był Krzysztof Borowiecki (Honda Civic) i to on prowadzi po pierwszej pętli. 3,42s za nim plasuje się Michał Kwieciński (również Civic), 8,30s Igor Pietrzak (Ford Fiesta R2, klasa Gość). W SKJS z dużą przewagą na prowadzeniu Michał Wieromiejczyk (Mitsubishi Lancer), na drugim miejscu Waldemar Dziedzic (BMW E36), na trzecim Adrian Wichłacz (Lancer).

Uwaga! Podane wyniki są nieoficjalne i mogą ulec zmianie. Więcej zdjęć znajdziecie na naszym fan page Facebook.

Wyniki na żywo: Lewickie Rally Sprint, Soltrade Premio 1. Rajd Spalski

Ruszył OS nr 1.

Posted by Rajdy24 on 9 maja 2015
Do Góry