Kategoria: RSMP

Tomasz Zbroja w zespole GO+ Cars

fot. facebook/GO+Cars

Tomasz Zbroja dołącza do GO+ Cars – poinformował zespół za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kierowca znany jest z tras Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. W tym sezonie zaliczył już start w inauguracyjnej rundzie krajowego czempionatu, Rajdzie Świdnickim-KRAUSE wraz z pilotem Piotrem Kokoszką, na pokładzie Renault Clio.

Dziś mamy dla was prawdziwą petardę! Pragniemy powitać Tomasza Zbroję w rodzinie GO+ Cars! Dla tych, którzy jeszcze nie znają tego młodego, charyzmatycznego, niezwykle utalentowanego zawodnika mamy kilka faktów.

Potencjał Tomka objawił się szerszej publiczności w cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Tam swoją szybkością zaskakiwał on absolutnie wszystkich i kiedy wszystko szło po jego myśli, to ciężko było znaleźć dla niego rywala.

W tym sezonie niebieskie Clio obserwowaliśmy już w Rajdzie Świdnickim-KRAUSE. Tam Tomasz Zbroja i Piotr Kokoszka dali się poznać szerszej publiczności, notując bardzo dobre czasy w swojej klasie, często pokonując o wiele bardziej zaawansowane technologicznie konstrukcje.

Jeśli widzieliście Clio pokonujące każdy fragment trasy w stylu flat out, to na pewno byli oni! Istną wisienką na torcie był Power Stage, gdzie Zbroja wbił się na podium ośki!

Witamy na pokładzie i życzymy samych sukcesów!

– czytamy na profilu FB GO+ Cars.

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry