Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

Time Attack – rywalizacja na Autodromie Słomczyn

Automobilklub Rzemieślnik zaprasza 21 stycznia na nową imprezę typu rallysprint dla kierowców amatorów o nazwie Time Attack. Uczestnicy będą walczyć na czas, na próbie rozgrywanej na Autodromie Słomczyn. Pomiar czasu będzie realizowany za pomocą fotokomórek. Zawodnicy będą podzieleni wg pojemności skokowej na 5 klas – dodatkowo przewidziana jest osobna klasyfikacja dla zawodników z licencjami „gość”. Odcinek będzie wykorzystywał najdłuższą konfigurację toru oraz fragment parku maszyn. Jeśli pogoda dopisze, będą panowały warunki zimowe, ale nawet w przypadku odwilży nawierzchnia toru będzie równa i bezpieczna dla uczestników oraz pojazdów.

Przewidzianych jest sześć przejazdów z pomiarem czasu. Wyniki będą dostępna na żywo przez Internet. Duża ilość przejazdów powinna zaspokoić głód ścigania. Zapraszamy do wizyty ze znajomymi oraz rodziną. Do dyspozycji będzie cała infrastruktura obiektu. Będzie można oglądać rywalizację z wałów oraz dużej trybuny.

Udział w imprezie może wziąć każdy posiadacz zarejestrowanego i ubezpieczonego pojazdu. Wystarczy tylko kask i wola walki. Pilot nie jest obowiązkowy. Odcinek wytyczony jest na asfaltowych alejkach parku maszyn oraz na głównej nitce samochodowej i kartingowej. Dzięki temu trasa jest zróżnicowana i bardzo techniczna.

Zapraszamy do rywalizacji. Zgłoszenia przyjmowane będą drogą elektroniczną na stronie Automobilklubu Rzemieślnik oraz stronie Autodromu Słomczyn.
Do Góry