Kategoria: Rally Masters

Tarmac Masters w Górach Sowich

7 i 8 kwietnia 2017 r. na kultowych odcinkach w Górach Sowich odbędzie się kolejna edycja imprezy motoryzacyjnej „Tarmac Masters”, organizowanej przez G4 Sport Club zrzeszony w PZM.

Na imprezę „Tarmac Masters” składają się dwie eliminacje: Super Konkursowa Jazda Samochodem będąca rundą Amatorskich Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska oraz Rajd Okręgowy będący rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska.

W edycji 2017 dołączony zostanie jeden nowy odcinek, nigdy wcześniej nieużywany jako OS. Na startujących w Super KJS czeka 8 odcinków specjalnych o łącznej długości 32 km, natomiast dla zawodników Rajdu Okręgowego 10 odcinków liczących 40 km. Trasa rajdu liczy odpowiednio 166 i 213 km.

Rajd rozegra się w systemie dwudniowym. Pierwszy dzień to zapoznanie z trasą, drugi poświęcony na odcinki specjalne. Strefa serwisowa będzie zlokalizowana w Świdnicy. Honorowy start i meta zlokalizowane zostaną przy Galerii Świdnickiej.

Zapisy odbywają się do 3 kwietnia za pomocą formularza, który znajdziesz tutaj. Pełny harmonogram, lista zgłoszeń i mapy odcinków specjalnych będą dostępne na stronie. Podczas imprezy na stronie będą prezentowane wyniki na żywo.

 

komentarzySerwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

To Top