Kategoria: Tarmac Masters

Tarmac Masters w Górach Sowich

7 i 8 kwietnia 2017 r. na kultowych odcinkach w Górach Sowich odbędzie się kolejna edycja imprezy motoryzacyjnej „Tarmac Masters”, organizowanej przez G4 Sport Club zrzeszony w PZM.

Na imprezę „Tarmac Masters” składają się dwie eliminacje: Super Konkursowa Jazda Samochodem będąca rundą Amatorskich Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska oraz Rajd Okręgowy będący rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska.

W edycji 2017 dołączony zostanie jeden nowy odcinek, nigdy wcześniej nieużywany jako OS. Na startujących w Super KJS czeka 8 odcinków specjalnych o łącznej długości 32 km, natomiast dla zawodników Rajdu Okręgowego 10 odcinków liczących 40 km. Trasa rajdu liczy odpowiednio 166 i 213 km.

Rajd rozegra się w systemie dwudniowym. Pierwszy dzień to zapoznanie z trasą, drugi poświęcony na odcinki specjalne. Strefa serwisowa będzie zlokalizowana w Świdnicy. Honorowy start i meta zlokalizowane zostaną przy Galerii Świdnickiej.

Zapisy odbywają się do 3 kwietnia za pomocą formularza, który znajdziesz tutaj. Pełny harmonogram, lista zgłoszeń i mapy odcinków specjalnych będą dostępne na stronie. Podczas imprezy na stronie będą prezentowane wyniki na żywo.

 

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry