Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

Tarmac Masters 2019 – Magdalena Misiarz i Justyna Kurowska – Ferdek wygrywają w klasie PRO1

Magdalena Misiarz i Justyna Kurowska – Ferdek zaprezentowały szybkie tempo w klasie PRO1, sięgając po swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Podczas ubiegłego weekendu w okolicach Stronia Śląskiego, byliśmy świadkami zaciętej walki o wygraną w klasyfikacji generalnej. Odcinki specjalne przygotowane przez organizatorów słyną z dużej atrakcyjności i wysokiego poziomu trudności. Tarmac Masters jest jedną z najtrudniejszych imprez dla amatorów w Polsce. Trasy wymagają dużego skupienia, a utrzymanie szybkiego tempa, bez popełnienia błędów jest sztuką.

„Druga runda Tarmac Masters zleciała bardzo szybko. Jest już kilka dni po rajdzie i możemy na spokojnie opisać to co działo się w trakcie zmagań. Już podczas zapoznania wiedziałam, że będzie to świetny rajd, odcinki bardzo przypadły mi do gustu. W dniu rajdu dzień przywitał nas bardzo ładna pogodą, co dodatkowo przyczyniło się do tego, że wystartowałyśmy z bardzo dobrym nastawieniem. Co prawda nie obyło się bez mniejszych lub większych przygód, miedzy innymi problemy z interkomem na pierwszej pętli, czy niewielka wizyta w rowie na piątym odcinku. Mimo tego, robiłam wszystko, aby utrzymać jak najszybsze tempo, ostatecznie wygrywając rajd w klasie z dość dużą przewagą. Rewelacyjnie bawiłam się w ten weekend” – podsumowuje Magdalena Misiarz.

Fot. Art of Foto – Bartłomiej Żywarski
Do Góry