Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Szybka rozgrzewka Lubiaka i MSZ Racing

Rajd Ziemi Bocheńskiej przeszedł do historii. Druga runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska była świadkiem powrotu do ścigania Macieja Lubiaka. Choć start ten miał charakter czysto treningowy, Lubiak szybko pokazał, że nie zwykł trenować w wolnym tempie.

Już od pierwszego odcinka specjalnego Maciej Lubiak i jego pilot Tomasz Borko udowodnili, że w świeżo wybudowanej Subaru Imprezie czują się bardzo dobrze. Załoga MSZ Racing na każdej próbie notowała czasy w pierwszej trójce swojej klasy, a na jednej z nich uzyskała najlepszy rezultat! Solidne tempo Lubiaka i Borko pozwoliło im zająć trzecie miejsce w klasyfikacji Gość 4WD.

Jakub Wysocki, MSZ Racing:

Pierwsze koty za płoty! Uważam, że powrót Maćka Lubiaka był bardzo udany. Nowe auto spisało się bez zarzutu, a przy okazji pokazało duży potencjał. Świetnie było móc ponownie zobaczyć Maćka za kierownicą. Wszyscy cieszymy się, że do tego widoku będziemy mogli się na nowo przyzwyczaić. Nasz „Lubiaczek” wciąż pamięta, jak walczy się o dobry czas, a przed nim jeszcze wiele kilometrów, które pomogą mu w pełni rozwinąć skrzydła.

Partnerami zespołu są: Media Service Zawada, Auto Żoliborz, Modesto, Tekom, Ravenol oraz Zebrra.tv.

Zobacz również:

komentarzy
Serwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

Do Góry