Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Informacje prasowe, Różne

Szejowie wsiadają do Subaru Imprezy STI

Zostanie rozegrany XX Tipcars Pražský Rallysprint 2014 – prestiżowa impreza rajdowa z bardzo mocną obsadą. Na liście startowej wśród 10 samochodów WRC i wielu mocnych S2000 czy samochodów grupy N znaleźli się bracia Szejowie z Ustronia w samochodzie Subaru Impreza STI.

Jarosław Szeja (kierowca): Start w Praskim Rally Sprincie to dla mnie ogromne wyzwanie i realizacja kolejnych marzeń. Ranga zawodów oraz lista startowa wygląda naprawdę imponująco, dodatkowo start takim samochodem. Wiem już, że Subaru Impreza N14 Spek C, to kolejny krok w naszej rajdowej karierze, który chciałbym wykonać. Dzisiaj przeprowadziliśmy jednodniowe testy w okolicach Pilzna. Moc, prędkość oraz przyspieszenie Subaru zrobiło na mnie ogromne wrażenie, jazda na podtrzymaniu turbo robi z tego samochodu prawdziwy pocisk. Wiele kilometrów testowych przed nami, aby w pełni wykorzystać możliwości tej rajdówki. Zrobimy wszystko, aby pokazać się z jak najlepszej strony w tym prestiżowym rajdzie. Ze swojej strony chciałbym złożyć wielkie podziękowania dla Sebastiana Frycza za propozycję startu, obiecuję że wstydzić się nie będziesz musiał. 🙂 Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na show w Pradze, gdzie sami dodamy coś od siebie.

Start załogi wspierają: GK Forge Obróbka Plastyczna Metali, ROTO, SATJAM – producent blachodachodachówki, Dwór Świętoszówka. Oficjalna strona zespołu to www.szeja.com

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply
Do Góry