Kategoria: RO, KJS, RSMPo

Szadzio i Soldat po Rajdzie Gdańsk

Swoje podsumowanie udziału w 12. Rajdzie Gdańsk Castrol Inter Cars przesłali do nas Szadzio i Soldat.

Rajd okazał się trudniejszy niż zakładaliśmy, co było widać po ilości aut które odpadły, co niestety i nas spotkało. Pierwsza pętla przejechana na spokojnie pozwoliła uzyskać 3 miejsce w klasie i 5 w generalce, co było dla nas dobrym wynikiem, tym bardziej, że konkurencja już nie jechała i dawało nam to prowadzenie w generalce RSMPo. Z odcinka na odcinek było coraz lepiej, a satysfakcja z jazdy coraz większa. Na drugą pętlę wyjechaliśmy z założeniem dojechania do mety oraz cieszenia się jazdą i zdobywania kolejnych doświadczeń. Niestety na OS4 wypadł przegub ze skrzyni biegów i pomimo udanej dwukrotnej próby jego włożenia ostatecznie odmówił współpracy. 😉

Wielkie podziękowania dla pilota Tomka Soldata, całego serwisu Witka, Krzyśka i Damiana oraz firmy Oximo, mechaników Adama z F.F. Garage oraz Krzyśka oraz calej masy wspaniałych ludzi kochających ten sport bez których ten start nie byłby możliwy.

Dziękuję również kibicom za wspaniały doping i do zobaczenia na kolejnej rundzie, XIX Rajdzie Nowomiejskim „Nowomiejskie Szutry”.

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry