Na torze Vilkiciai zobaczymy 72 kierowców Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross
Rally di Roma Capitale 2019: Basso najlepszy w generalce, Poloński w ERC2!
Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: HRSMP

Stopa/Ślęczka Rally Team wygrywają w 1. Rundzie Motul HRSMP – 47.Rajdzie Świdnickim-Krause 2019

W dniach 26 – 28 kwietnia br., odbyła się 1. Runda MOTUL Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 47. Rajd Świdnicki – KRAUSE, który był również 1. Rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Zespół rajdowy Stopa / Ślęczka Rally Team, przez dwa dni rywalizacji miał do pokonania bardzo szybkie i podbijające odcinki specjalne zlokalizowane na śliskich asfaltowych drogach w Górach Sowich. Po emocjonującej rywalizacji i „przygodach” jakie nie ominęły również Filipa i Grzegorza, rajdową BMW 318 iS E30 # 110, można było zobaczyć na uroczystej ceremonii mety na świdnickim Rynku. Stopa / Ślęczka Rally Team odniósł swoje historyczne zwycięstwo w rywalizacji samochodów startujących w stawce MOTUL HRSMP zajmując:

 

  • 1. miejsce w Klasyfikacji Generalnej MOTUL HRSMP 2019,
  • 1. miejsce w Kategorii FIA K4/J2,
  • 1. miejsce w Klasie F-3.

 

Filip Stopa: 47. Rajd Świdnicki pomimo problemów  po pierwszym dniu rajdu, kiedy nasze auto odmówiło posłuszeństwa i zostało wepchnięte do parku serwisowego, okazał się bardzo szczęśliwy. W niedziele dzięki ciężkiej pracy, poświęceniu naszych mechaników i całego naszego zespołu udało się odpalić nasze BMW i wystartować do drugiego etapu bez spóźnienia. Samochód nie dysponował pełną mocą, ale udało się szczęśliwie dojechać do mety. Podziękowania dla Grześka za pierwszy wspólny start w cyklu HRSMP. Do zobaczenia na Puławach !

Grzegorz Ślęczka: Wygraliśmy ! Jesteśmy na mecie 47. Rajdu Świdnickiego – Krause, zdobywając punkty w cyklu MOTUL HRSMP 2019 ! Dziękuję za współpracę Filipowi, który perfekcyjnie wykorzystuje potencjał samochodu tylnonapędowego.

fot. Jakub Rozmus
Do Góry