Rajd Sardynii 2019: drugie miejsce Kajetanowicza i Szczepaniaka w WRC 2!
Michał Rokita i Wojciech Habuda wygrywają 50. Rajd Festiwalowy 2019
3. runda Tarmac Masters pod znakiem zmiennej pogody i trudnych odcinków specjalnych – podsumowanie
Arkadiusz Lechoszest i Krzysztof Pietruszka stawiają na dobrą zabawę w 50. Rajdzie Festiwalowym
Rajd Sardynii 2019: Sebastien Ogier liderem z niewielką przewagą
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Puchar Tedex, RO, KJS

Sebastian Dziadosz powalczy w Opolu!

Już w najbliższy weekend 13-14.06.2015 aż 119 załóg stanie do rywalizacji na odcinkach specjalnych 46 Rajdu Festiwalowego, który jest jedną z najstarszych imprez rajdowych w Polsce. W sobotnie popołudnie zawodnicy zmierzą się z miejską próbą wytyczoną na Wałach Kanału Ulgi w Opolu, aby w niedzielę zmierzyć się z kolejnym próbami sportowymi.

Na trasie rajdu nie zabraknie znanego z Pucharu TEDEX WRC Sebastiana Dziadosza, który za kierownicą swojej Hondy Civic zamierza powalczyć o jak najwyższe miejsce w klasie i oczywiście w generalce imprezy. Na prawym fotelu Sebastiana zasiądzie jak zwykle Marcin Dziadosz. Załoga w barwach TEDEX WRC bardzo intensywnie przygotowuje zarówno siebie jak i auto do startu by nie zawieźć zarówno swoich kibiców jak również kibiców śledzących ich zmaganie w tegorocznej edycji Pucharu TEDEX WRC.

Przygotowania do startu możecie śledzić na Facebooku załogi oraz na profilu Puchar TEDEX WRC. Pamiętajcie, już w najbliższy weekend kibicujemy wspólnie Sebastianowi i Marcinowi!
Do Góry