Rajd Liepaja 2019: Oliver Solberg na prowadzeniu, Polacy w czołówce
3. Runda MPRC 2019: różnorodnie w kwalifikacjach
„Mam nadzieję, że limit pecha został wyczerpany” – Beata Borowicz przed trzecią rundą MPRC 2019
Kacper Wróblewski dołącza do Orlen Team w samochodzie klasy R5!
Łukasz Habaj jest pewny siebie przed Rajdem Liepaja 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Classic Auto Cup, RO, KJS

Ruszają zapisy na III Puchar Motointegrator Classicauto Cup

Ruszyły zapisy na kolejną – III rundę Motointegrator Classicauto Cup oraz II puchar WRC Challenge. Zawody odbędą się w dniach 18-19 czerwca w Białej Podlaskiej.

Na sobotę przewidziano Track Day. Przygotowana zostanie trasa treningowa dla wszystkich chętnych, w tym także osób, które nie zdecydowały się na udział w eliminacji, a jedynie chcą skorzystać z możliwości poćwiczenia swoich umiejętności jazdy. Z kolei 30 zawodników będzie mogło wziąć udział w wyścigu nocnym! O ich wyborze zadecyduje kolejność przesłanych zgłoszeń. Wieczorem zaś zaplanowano spotkanie integracyjne dla wszystkich uczestników.

cache_2470273677.jpgEliminacje MCA Cup i WRC Challenge odbędą się w niedzielę. Standardowo odbiór administracyjny, BK oraz przejazdy próbne rozpoczną się o godzinie 8:00 i potrwają do ok. 10:00, kiedy to przewidziany jest start pierwszych przejazdów z mierzonym czasem, wliczanych do klasyfikacji. Trasa prób tym razem będzie miała długość niemal 5 km! Fragment obiektu zostanie zagospodarowany na dodatkową trasę treningową dla zawodników oczekujących na swój start.

Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność przesyłanych zgłoszeń.

Zapisy dostępne są na stronie www.classicautocup.pl. Tam też znajduje się regulamin imprezy. Zachęcamy także do śledzenia profilu Classicauto Cup na Facebooku, gdzie zamieszczane są bieżące informacje dotyczące całego cyklu.
Do Góry