Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

Rusza dział Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że ruszył kolejny dział tematyczny naszego serwisu. Tym razem jest to dział Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej.

Dzięki współpracy z organizatorem cyklu, Automobilklubem Koszalińskim, pod adresem rajdy24.pl/rmpz znajdziecie aktualności, kalendarz i zdjęcia z poszczególnych imprez. Do działu traficie również za pomocą naszego menu u góry strony: RO, KJS > Mistrzostwa Polski Zachodniej.

Rajdowe Mistrzostwa Polski Zachodniej to nowy cykl rajdów dla kierowców-amatorów oraz zawodników licencjonowanych. To kontynuacja najlepszych tradycji Pucharu Polski Automobilklubów i Klubów rozgrywanego w latach 2000-2013. Organizatorem mistrzostw jest Automobilklub Koszaliński założony w roku 1958. Nadzór nad rajdami prowadzi Okręgowa Komisja Sportu Samochodowego Zarządu Okręgowego PZM w Szczecinie.

W sezonie 2015 zaplanowano 8. rund rozgrywanych na terenie 4. województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego. Sezon rozpoczyna się 21. marca w Karlinie, a kończy 15. listopada w Bytowie.

Zachęcamy organizatorów innych lig do skorzystania z naszej oferty promocji – więcej informacji pod adresem kontakt@rajdy24.pl.
Do Góry