Kategoria: RMPZ, RO, KJS

Rusza dział Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że ruszył kolejny dział tematyczny naszego serwisu. Tym razem jest to dział Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej.

Dzięki współpracy z organizatorem cyklu, Automobilklubem Koszalińskim, pod adresem rajdy24.pl/rmpz znajdziecie aktualności, kalendarz i zdjęcia z poszczególnych imprez. Do działu traficie również za pomocą naszego menu u góry strony: RO, KJS > Mistrzostwa Polski Zachodniej.

Rajdowe Mistrzostwa Polski Zachodniej to nowy cykl rajdów dla kierowców-amatorów oraz zawodników licencjonowanych. To kontynuacja najlepszych tradycji Pucharu Polski Automobilklubów i Klubów rozgrywanego w latach 2000-2013. Organizatorem mistrzostw jest Automobilklub Koszaliński założony w roku 1958. Nadzór nad rajdami prowadzi Okręgowa Komisja Sportu Samochodowego Zarządu Okręgowego PZM w Szczecinie.

W sezonie 2015 zaplanowano 8. rund rozgrywanych na terenie 4. województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego. Sezon rozpoczyna się 21. marca w Karlinie, a kończy 15. listopada w Bytowie.

Zachęcamy organizatorów innych lig do skorzystania z naszej oferty promocji – więcej informacji pod adresem kontakt@rajdy24.pl.

komentarzySerwis tworzy grupa pasjonatów, dla których rajdy samochodowe są czymś więcej niż tylko sportem.

Zgodnie z nazwą Rajdy24, relacjonujemy życie rajdowego świata 24 godziny na dobę.

Nasi partnerzy

Dołącz do nas!

Copyright © Rajdy24.pl (2014 - 2016). Właścicielem serwisu jest firma GB Promotion

To Top