Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
Aleksiej Łukaniuk nie zamierza wygrać Rajdu Barum za wszelką cenę
Hayden Paddon rozmawia z M-Sportem o przyszłości w WRC
Marcin Wrona debiutuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Bez kategorii

Rusza cykl SJS MaxiOes 6!

Koło Środowiskowe Automobilklubu Śląskiego w Krakowie otworzyło listę zgłoszeń do pierwszej rundy cyklu SJS MaxiOes 6. Impreza rozegrana zostanie 28. marca w Czernichowie.

6 sjs8Impreza zostanie przeprowadzona w ciągu jednego dnia i składa się z 3 sekcji. Na trasie zlokalizowane będą dwie próby sportowe pokonywane trzykrotnie. Długość trasy to 87,9 km, w tym 9 km prób sportowych. Nawierzchnia prób: asfalt. Rangą imprezy jest oczywiście KJS, a same zawody pozwalają na zbieranie punktów do licencji. Ukończenie zawodów daje 1/6 części uprawnień do uzyskania licencji sportu samochodowego stopnia RN. Przypominamy, że od tego roku obowiązkowe jest wyposażenie samochodów w klatki bezpieczeństwa podczas rund odbywających się na odcinkach drogowych.

Miło nam również poinformować, że serwis Rajdy24 objął patronat medialny nad cyklem SJS MaxiOes 6. Znajdziecie u nas galerie zdjęć, filmy, zapowiedzi i podsumowania imprez. Uruchomiliśmy dodatkowo specjalny dział, który znajdziecie w menu u góry strony (RO, KJS > SJS MaxiOes) lub pod adresem www.rajdy24.pl/sjs.

Zobacz także:
Strona zawodów
Regulamin uzupełniający zawodów
Regulamin uzupełniający cyklu
Do Góry