Grzegorz Grzyb – „uwielbiam startować w rajdach, robię to przez całe dorosłe życie” – wywiad
Rajdy – zespoły, media, kibice, organizatorzy… Kilka myśli przed rajdowym sezonem
Arkadiusz Lechoszest gotowy do startu Rallysprint Kopna 2019
Mam bardzo duży niedosyt – Beata Borowicz po pierwszej rundzie MPRC 2019
Platinum 3. Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2019 – siódme miejsce w klasie 1 duetu Wrona / Browiński
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, SJS MaxiOes

Rusza cykl SJS MaxiOes 6!

Koło Środowiskowe Automobilklubu Śląskiego w Krakowie otworzyło listę zgłoszeń do pierwszej rundy cyklu SJS MaxiOes 6. Impreza rozegrana zostanie 28. marca w Czernichowie.

6 sjs8Impreza zostanie przeprowadzona w ciągu jednego dnia i składa się z 3 sekcji. Na trasie zlokalizowane będą dwie próby sportowe pokonywane trzykrotnie. Długość trasy to 87,9 km, w tym 9 km prób sportowych. Nawierzchnia prób: asfalt. Rangą imprezy jest oczywiście KJS, a same zawody pozwalają na zbieranie punktów do licencji. Ukończenie zawodów daje 1/6 części uprawnień do uzyskania licencji sportu samochodowego stopnia RN. Przypominamy, że od tego roku obowiązkowe jest wyposażenie samochodów w klatki bezpieczeństwa podczas rund odbywających się na odcinkach drogowych.

Miło nam również poinformować, że serwis Rajdy24 objął patronat medialny nad cyklem SJS MaxiOes 6. Znajdziecie u nas galerie zdjęć, filmy, zapowiedzi i podsumowania imprez. Uruchomiliśmy dodatkowo specjalny dział, który znajdziecie w menu u góry strony (RO, KJS > SJS MaxiOes) lub pod adresem www.rajdy24.pl/sjs.

Zobacz także:
Strona zawodów
Regulamin uzupełniający zawodów
Regulamin uzupełniający cyklu
Do Góry