Rally di Roma Capitale 2019: Basso najlepszy w generalce, Poloński w ERC2!
Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Super Rally

Rozpoczęcie sezonu SJCAM Super Rally / Puchar Can-am – TOMBET edition w białym anturażu!

Zimowa edycja SJCAM Super Rally / Puchar Can-am, przy wsparciu firmy Tombet w gminie Sobków (w województwie świętokrzyskim) rozpoczyna nowy rajdowy sezon 2019. Malownicze miejsce nad brzegiem rzeki Nidy z ruinami zamku pamiętającymi czasy założyciela miasta – Stanisława Sobka, już w najbliższy weekend będzie gościło rajdowców z całej Polski.

Wszystko wskazuje na to, że zima w całej okazałości będzie nam towarzyszyła podczas rywalizacji o laur zwycięstwa. W piątek, 11 stycznia, zapraszamy od godziny 15:00 do biura imprezy (Hotel Grafit), gdzie odbędzie się rejestracja zawodników, odbiory administracyjne i badania kontrolne. W sobotę, 12 stycznia dzień rozpocznie się od zapoznania z trasą. Kawalkada rajdówek ruszy spod Szkoły Podstawowej w Sobkowie przy ul. Źródłowej 4 o godzinie 7:45, a następnie o 8:45 odbędzie się odprawa załóg i pierwszy zawodnik przekroczy Start Honorowy o godz. 9:00. Zakończenie i dekorację zwycięzców przewidziano na godzinę 20.00 w Hotelu Grafit.

Dla uczestników przygotowano dwa odcinki o łącznej długości około 20 km, które będą powtarzane kilkakrotnie. Firma oponyquad.pl ufundowała dwa komplety opon dla zwycięzców klas Quad 2×4 i Quad 4×4. Zawodnicy powalczą również o inne wspaniałe nagrody, jak: firmowe ubrania i sprzęty od firmy Taurus Sea Power – dystrybutora pojazdów firmy Can-Am BRP, kamerki sportowe i sprzęt nagłośnieniowy od firmy SJCAM, zestawy oświetlenia LED od Teehonled Polska, pufy od firmy Inflandia, designerską odzież od Customic Sport, kosmetyki samochodowe GS27. Gorące posiłki przygotuje bar Sami Swoi z Oławy.

Będzie zimowo, ale w bazie imprezy nikt na mróz nie będzie narzekał, bo atmosfera na Super Rally jest zawsze gorąca! Tak więc zapraszamy do kibicowania, fotografowania i do zabawy!

W ramach rywalizacji Mistrz Zimy SJCAM Super Rally – Tombet edition 2019 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power, zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasach SSV, SSV Turbo powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody i zwycięstwo w  Pucharze Can-Am Super Rally.

 

HARMONOGRAM WYDARZENIA:

Piątek, 11.01.2019

15:00 – 21:00 – Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów (Hotel „Grafit”)

 

Sobota, 12.01.2019

7:45 – Objazd trasy przez zgłoszone załogi (zbiórka pod Szkołą Podstawową w Sobkowie, ul. Źródłowa 4).

8:45 – Odprawa zawodników w biurze imprezy (SP w Sobkowie, ul. Źródłowa 4).

9:00 – START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej (SP w Sobkowie, ul. Źródłowa 4).

20:00 – Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom

Mistrz Zimy SJCAM Super Rally oraz zwycięzcom Mistrz Zimy Pucharu Can-Am Super Rally w Hotelu „Grafit”. Przedstawienie projektu Super Rally na 2019 rok.

 

BAZA NOCLEGOWA ORAZ BIURO WYDARZENIA:

 

Hotel „Grafit” ****

  1. Kielecka 120

26-085 Kostomłoty Pierwsze k/Kielc

Tel. 41/303 22 25
www.grafithotel.pl

 

Klasy:

Quad 2×4

Quad 4×4

SSV

SSV Turbo

Sport
Super Sport

Szybcy i wściekli do 130 KM

 
Do Góry