Kategoria: RO, KJS, Szuter Cup

Relacja i wręczenie statuetek „Na 110%” na Rajdzie Kormoran

W najbliższy weekend rozegrana zostanie czwarta runda SzuterCup, Szutrowego Pucharu rozgrywanego na północy Polski. Stanowi ją 40. edycja Rajdu Kormoran im. Mariana Bublewicza, którego bazą są znane w rajdowym środowisku (i nie tylko!) Mikołajki. Z przyjemnością chcemy Wam ogłosić, że nasz serwis również pojawi się na trasie zawodów!

Po pierwsze, podobnie jak z poprzedniej rundy, przeprowadzimy dla Was relację na żywo. Prócz tradycyjnej, tekstowo-zdjęciowej, przygotujemy dla Was także relacje filmowe, podobnie jak na Rajdzie Warmińskie Szutry. Dla naszych wiernych oglądających mamy także nowość: będziemy testować nową, lepszą jakość relacji! Wszystkich kibiców będących na miejscu zachęcamy do przesyłania informacji, zdjęć i filmów na kontakt@rajdy24.pl lub 887 856 856. Najlepsze jak zwykle nagrodzimy!

Drugą ważną wiadomością jest fakt, że dzięki przychylności organizatorów podczas ceremonii startu (w sobotę) wręczymy statuetki Plebiscytu Na 110%, edycji podczas Rajdu Gdańsk Castrol Inter Cars. Wtedy to wybraliście w głosowaniu duet Mikołaj Kempa i Michał Grudziński, który startuje również w Kormoranie. Oczywiście wręczenie obejrzycie na żywo na naszym koncie Facebook – Rajdy24!

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry