Damian Drapikowski wygrywa o włos drugą rundę Tarmac Masters!
1. Rajd Ziemi Głubczyckiej 2019 – wypowiedzi zawodników
Duet Adam Sroka i Krystian Woźniak bezkonkurencyjni w 1. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej
Przyszłość Rajdu Walii nie jest pewna. W kalendarzu pojawi się Irlandia Północna?
Szef Hyundai Motorsport zadowolony z postawy Sebastiena Loeba w Chile
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Motorsport Show, RO, KJS

Rdest, Kasperczyk i Ostałowski na targach – Motorsport Show coraz bliżej!

Targi Motorsport Show coraz bliżej, impreza obędzie się 23. i 24. maja do krakowskiej hali Expo Kraków. Organizatorzy poinformowali o dwóch gościach specjalnych, którzy już teraz potwierdzili swoją obecność. Możecie być jednak pewni, że to nie koniec atrakcji!

Na Motorsport Show pojawi się prawdopodobnie najszybsza kobieta w Polsce, Gosia Rdest. Zawodniczka dwóch prestiżowych, wyścigowych pucharów europejskich: Audi TT Cup oraz Volkswagen Golf Cup, pierwsza Polka ścigająca się w zawodach Volkswagen Polo R Cup rozgrywanych na torze Buddh International Circuit w Indiach – będzie gościem Targów Moto Show w Krakowie.

Tomasz KaspeczykNie zabraknie również Tomasza Kasperczyka. Szósty zawodnik minionego sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski będzie także gościem Targów Moto Show w Krakowie. Kierowca ściga się od kilku lat w rajdach samochodowych, ostatni rok za kierownicą Forda Fiesty R5, którą zaprezentuje na naszym wydarzeniu razem ze swoim zespołem, czyli Tiger Rally Team.

Swoją obecnością ponownie zaszczyci nas Bartosz Ostałowski – jedyny kierowca sportowy na świecie startujący w drifcie, który prowadzi stopą. Pasjonat motoryzacyjny, kierowca kultowego Nissana Skyline z silnikiem V8 z Corvetty ponownie będzie gościem Moto Show w Krakowie, podczas których zaprezentuje swoje niebywałe umiejętności jazdy w kontrolowanym poślizgu.

1495418_1598971163649577_6441711649047740545_oPodczas targów zorganizowany zostanie KJS (Konkursowa Jazda Samochodem): Rajdy24 Cup. Nasz serwis oraz Koło Środowiskowe Automobilklubu Śląskiego w Krakowie przygotowuje dla Was amatorski rajd samochodowy, który będzie połączeniem odcinków drogowych i super odcinka specjalnego pod halą Expo Kraków.

Rajdy24 Cup – amatorskie ściganie podczas targów

Zawody rozegrane zostaną w sobotę, 23. maja. – Dzięki współpracy z organizatorem Motorsport Show, firmą Targi w Krakowie Sp. z o.o., mamy możliwość zorganizowania dla kierowców amatorów dużej imprezy, na którą już dzisiaj zapraszam – mówi dyrektor, Maciej Stabrawa. – Zawody zostaną podzielone na dwie części: rozpoczniemy prologiem tuż przy samej hali Expo Kraków, a następnie zawodnicy udadzą się poza teren Krakowa i będą rywalizować na dwóch próbach drogowych, rozgrywanych dwukrotnie. Na koniec stawka wróci do Krakowa i pokona jeszcze raz próbę pod halą, a wszystko zostanie zwieńczone metą również w miejscu targów.

Projekt AUTOKREATOR – konkurs dla projektantów samochodów

Promocja nowych i innowacyjnych projektów samochodów – to główny cel konkursu „autokreator”. Mogą w nim wziąć udział wszystkie osoby pasjonujące się projektowaniem. Ich zadaniem będzie stworzenie projektu koncepcyjnego luksusowego samochodu sportowego – Demo Cara Targów Moto Show w Krakowie 2016. Więcej informacji tutaj.

Informacje o targach znajdziesz w dziale Motorsport Show w Krakowie.
Do Góry