Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Motorsport Show, RO, KJS

Rdest, Kasperczyk i Ostałowski na targach – Motorsport Show coraz bliżej!

Targi Motorsport Show coraz bliżej, impreza obędzie się 23. i 24. maja do krakowskiej hali Expo Kraków. Organizatorzy poinformowali o dwóch gościach specjalnych, którzy już teraz potwierdzili swoją obecność. Możecie być jednak pewni, że to nie koniec atrakcji!

Na Motorsport Show pojawi się prawdopodobnie najszybsza kobieta w Polsce, Gosia Rdest. Zawodniczka dwóch prestiżowych, wyścigowych pucharów europejskich: Audi TT Cup oraz Volkswagen Golf Cup, pierwsza Polka ścigająca się w zawodach Volkswagen Polo R Cup rozgrywanych na torze Buddh International Circuit w Indiach – będzie gościem Targów Moto Show w Krakowie.

Tomasz KaspeczykNie zabraknie również Tomasza Kasperczyka. Szósty zawodnik minionego sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski będzie także gościem Targów Moto Show w Krakowie. Kierowca ściga się od kilku lat w rajdach samochodowych, ostatni rok za kierownicą Forda Fiesty R5, którą zaprezentuje na naszym wydarzeniu razem ze swoim zespołem, czyli Tiger Rally Team.

Swoją obecnością ponownie zaszczyci nas Bartosz Ostałowski – jedyny kierowca sportowy na świecie startujący w drifcie, który prowadzi stopą. Pasjonat motoryzacyjny, kierowca kultowego Nissana Skyline z silnikiem V8 z Corvetty ponownie będzie gościem Moto Show w Krakowie, podczas których zaprezentuje swoje niebywałe umiejętności jazdy w kontrolowanym poślizgu.

1495418_1598971163649577_6441711649047740545_oPodczas targów zorganizowany zostanie KJS (Konkursowa Jazda Samochodem): Rajdy24 Cup. Nasz serwis oraz Koło Środowiskowe Automobilklubu Śląskiego w Krakowie przygotowuje dla Was amatorski rajd samochodowy, który będzie połączeniem odcinków drogowych i super odcinka specjalnego pod halą Expo Kraków.

Rajdy24 Cup – amatorskie ściganie podczas targów

Zawody rozegrane zostaną w sobotę, 23. maja. – Dzięki współpracy z organizatorem Motorsport Show, firmą Targi w Krakowie Sp. z o.o., mamy możliwość zorganizowania dla kierowców amatorów dużej imprezy, na którą już dzisiaj zapraszam – mówi dyrektor, Maciej Stabrawa. – Zawody zostaną podzielone na dwie części: rozpoczniemy prologiem tuż przy samej hali Expo Kraków, a następnie zawodnicy udadzą się poza teren Krakowa i będą rywalizować na dwóch próbach drogowych, rozgrywanych dwukrotnie. Na koniec stawka wróci do Krakowa i pokona jeszcze raz próbę pod halą, a wszystko zostanie zwieńczone metą również w miejscu targów.

Projekt AUTOKREATOR – konkurs dla projektantów samochodów

Promocja nowych i innowacyjnych projektów samochodów – to główny cel konkursu „autokreator”. Mogą w nim wziąć udział wszystkie osoby pasjonujące się projektowaniem. Ich zadaniem będzie stworzenie projektu koncepcyjnego luksusowego samochodu sportowego – Demo Cara Targów Moto Show w Krakowie 2016. Więcej informacji tutaj.

Informacje o targach znajdziesz w dziale Motorsport Show w Krakowie.
Do Góry