Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Rallytechnology w komplecie na mecie w Bochni

Zespół Rallytechnology kontynuuje swój bardzo intensywny sezon. Podstępne i techniczne trasy drugiej odsłony Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska były bardzo trudnym zadaniem dla wszystkich startujących tam zawodników, któremu wielu nie sprostało. Na szczęście reprezentanci zespołu z Rybnika nie dali za wygraną i pojawili się w komplecie na mecie w Bochni.

W klasie Gość 2WD na starcie pierwszego odcinka specjalnego stanęło aż piętnaście załóg. W barwach zespołu Rallytechnology startowali tam Robert Mąsior i Łukasz Bobrowski. Załoga Peugeota 208 R2 nie odstawała od bardzo szybko jadącej czołówki, notując przy tym kilka czasów w pierwszej piątce. Podczas ostatniego odcinka rajdu Mąsior i Bobrowski popisali się trzecim czasem w klasie. Na mecie Rajdu Ziemi Bocheńskiej mogli pochwalić się piątym rezultatem. Trzy oczka niżej znaleźli się triumfatorzy pierwszej rundy sezonu, Przemysław Lizończyk i Zbigniew Cieślar. Liderzy klasy Gość 2WD zaprezentowali dobre tempo, dające im pewność zdobycia cennych punktów do klasyfikacji generalnej.

Pozytywny występ zaliczył także pilotowany przez Daniela Dymurskiego, Marek Dudziński. Dla kierowcy Subaru Imprezy był to zaledwie drugi start w tym rajdzie, choć i tak na kilku odcinkach był w stanie pokazać konkurencyjne tempo. Ostatecznie, po sześciu odcinkach specjalnych został sklasyfikowany na szóstym miejscu w klasie Gość 4WD.

Robert Gabryszewski, szef zespołu Rallytechnology:

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Śląska ponownie pokazały, dlaczego przyciągają do siebie tak ogromną ilość utalentowanych załóg. Tutaj są po prostu bardzo trudne, techniczne trasy, na których można się wiele nauczyć, a żeby być konkurencyjnym, trzeba jechać piekielnie szybko. Nasze załogi przez całą sobotę dobrze radziły sobie na tych podstępnych trasach i w komplecie zameldowały się na mecie, co jest bardzo pozytywnym akcentem. Trzymajcie za nas kciuki podczas kolejnych rajdów!

Aby być blisko i na bieżąco startu załóg Rallytechnology w zawodach, zachęcamy do śledzenia konta społecznościowego na Facebooku. Zapraszamy także na oficjalną stronę zespołu: www.rallytechnology.com.

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry