Craig Breen i Paul Nagle dołączają do Hyundaia w Rajdzie Finalndii 2019!
76. Rajd Polski 2019 to walka nie tylko w „generalce”
„Mam ogromny apetyt na rozwój” – Beata Borowicz podsumowuje start w 4. rundzie MPRC 2019
Kuchar, Mazurkiewicz, Sokulski i Budzyński wygrali finały IV rundy Oponeo MPRC!
4. runda MPRC 2019: zacięta rywalizacja w czasie kwalifikacji w Toruniu
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Puchar Tedex, RO, KJS

Rally Wyszków 2016: lista zgłoszeń już otwarta

Już w najbliższy weekend, w dniach 1-2.10.2016 wszystkich naszych wiernych kibiców zapraszamy do Wyszkowa (woj. Mazowieckie), gdzie po raz dziewiętnasty zostanie rozegrany KJS XIX Rally Wyszków, którego organizatorem jest Auto Koło Centrum. Wzorem ubiegłych edycji impreza będzie składała się z dwóch dni rywalizacji.

tablica-wyszkowW sobotę, 1.10.2016, zawodnicy ruszą do walki na 60. kilometrowej trasie wytyczonej na terenie Wyszkowa i okolic Rząśnika, gdzie do pokonania będzie 9 „odcinków specjalnych” na przygotowanych i zamkniętych dla ruchu placach i parkingach.

Niedziela to już tradycyjna super próba zlokalizowana w samym Centrum Wyszkowa na ul. Gen. Sowińskiego. Podczas II etapu jak zawsze z Auto Koło Centrum przygotujemy dla Was moc atrakcji i zadbamy o to, żebyście się nie nudzili. Dlatego już dziś wszystkich zainteresowanych startem w XIX Rally Wyszków zapraszamy na stronę rajdu, na której znajdziecie formularz zgłoszeniowy przez który możecie zgłosić się do startu w imprezie. Nie ma na co czekać – już dziś wyślij zgłoszenie do udziału w imprezie. 🙂

Na bieżąco śledźcie nasz profil na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy zamieszczać informacje o zbliżającej się wielkimi krokami kolejnej rundzie pucharu.

Tedex
Do Góry