Na torze Vilkiciai zobaczymy 72 kierowców Oponeo Mistrzostw Polski Rallycross
Rally di Roma Capitale 2019: Basso najlepszy w generalce, Poloński w ERC2!
Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Puchar Tedex, RO, KJS

Rally Wyszków 2016 dla Bańki

Rafał Bańka pilotowany przez Piotra Okulusa, jadący Subaru Imprezą, zwyciężył w klasyfikacji generalnej tegorocznej edycji Rally Wyszków oraz zgarnął komplet punktów w V rundzie Pucharu TEDEX WRC. Swój kolejny udany start zaliczył też Mikołaj Mielcarz jadący BMW, który po zaciętej rywalizacji już od pierwszego odcinka specjalnego stoczył zaciętą walkę nie tylko z Rafałem, ale także z Kacprem Terlikowskim, dla którego Rally Wyszków był domową imprezą.

Mikołaj zajął drugie miejsce w generalce i tym samym stanął na drugim miejscu podium w klasyfikacji pucharowiczów. Jadący Citroenem Saxo Wyszkowianin Kacper Terlikowski pomimo nękających go od samego początku rajdu problemów technicznych nie poddawał się i cały czas wymieniał się miejscami z Rafałem i Mikołajem. Kacper pomimo zwycięstwa Super Próby rozegranej w centrum Wyszkowa nie zdołał odrobić strat i zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu, ale też zebrał kolejne cenne punkty za trzecie miejsce w klasyfikacji Pucharu TEDEX, co pozwoliło mu umocnić się na fotelu lidera tegorocznej edycji Pucharu.

Podczas niedzielnej Super Próby zjawił się na „gościnnych występach” Sebastian Dziadosz. Zwycięzca zeszłorocznej edycji Puchar TEDEX w tym roku nie zaliczył wszystkich rund z uwagi na starty w cyklu AB CUP, którego rundy niestety kolidowały ze startami w pucharze. Sebastian przyjechał do nas z tytułem Mistrza w klasie S1600 cyklu AB CUP i jak przystało na urzędującego jeszcze Mistrza wykonał przejazd pokazowy, podczas którego udało mu się wykręcić najlepszy czas pośród startujących zawodników.

Wszystkim zawodnikom i kibicom dziękujemy za przybycie do Wyszkowa oraz za śledzenie wyników imprezy za pośrednictwem naszego FB. Do końca rywalizacji pozostały jeszcze tylko dwie rundy, na które już dziś zapraszamy.

Śledźcie z uwagą nasz profil na Facebooku i zaglądajcie na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie nie tylko pełną ofertę produktów firmy TEDEX z serii TEDEX WRC ale także informacje na temat imprez, na których gościliśmy.

Organizatorzy
Do Góry