Kategoria: RO, KJS, Tarmac Masters

Rally Masters wokół Masywu Ślęży

W najbliższą sobotę, 18 kwietnia, od godz. 11.30 na trasach wokół Masywu Ślęży odbędzie się kolejna edycja imprezy motoryzacyjnej Rally Masters: Super KJS „Rally Masters” i Rajd Okręgowy Rally Masters.

Na trasie zlokalizowanych będzie 9 prób poprzedzonych PKC. Załogi będą się mierzyć na nawierzchniach asfaltowych i szutrowych. Długość całej trasy to 137,57 km, w tym 20,55 km prób. Planowane są 3 pętle po 3 Odcinki Specjalne: OS 1, 4, 7 – Kopalnia; OS 2, 5, 8 – Tąpadła; OS 3, 6, 9 – Sulistrowiczki.

Start odbędzie się o godz. 11.30 w Sobótce, ul. Armii Krajowej. Meta o godzinie 16.50 przed Domem Turysty „pod Wieżycą” w Sobótce. Rozdanie nagród odbędzie się na mecie o 16:55.
W dniu imprezy Biuro Rajdu znajdować się będzie w Domu Turysty „Pod Wieżycą” Sobótka, ul. Armii Krajowej 13. Na imprezę „Rally Masters” składają się dwie eliminacje: Super Konkursowa Jazda Samochodem będąca rundą Amatorskich Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska oraz Rajd Okręgowy będący rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska.

Pełny harmonogram, lista zgłoszeń i mapy odcinków specjalnych dostępne są na stronie zawodów. Podczas imprezy na stronie będą prezentowane wyniki na żywo, a relację z imprezy będzie można śledzić na Facebooku i Twitterze.

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry