Kategoria: RSMP, Tarmac Masters

Rally Masters wokół Masywu Ślęży

Już za niecałe dwa tygodnie, w sobotę 19 września na trasach wokół Masywu Ślęży odbędzie się kolejna edycja imprezy motoryzacyjnej Rally Masters: Super KJS „Rally Masters” i Rajd Okręgowy „Rally Masters”.

Do 14.09 można zapisać się na SKJS i RO za pomocą formularza umieszczonego na stronie www.rallymasters.pl.

Na trasie zlokalizowanych będzie 9 prób poprzedzonych PKC. Załogi będą się mierzyć na nawierzchniach asfaltowych i szutrowych. Długość całej trasy to 100 km dla Rajdu Okręgowego i 94,65 km dla Super KJS. W tym 27,81 km prób dla Rajdu Okręgowego i 21,81 km dla SKJS. Planowane są 3 pętle po 3 Odcinki Specjalne: OS 1, 4, 7 – Kopalnia; OS 2, 5, 8 – Kunów; OS 3, 6, 9 – Sobótka.

Start odbędzie się o godz. 10.00 w Sobótce, ul. Świętej Anny. Meta o godzinie 16.52 w Sobótce, ul. Świętej Anny. Rozdanie nagród odbędzie się w parku serwisowym o 16:55.

W dniu imprezy Biuro Rajdu znajdować się będzie w Ośrodku Wypoczynkowym „Pielgrzym” ul. Słoneczna 20 w Sobótce.
Na imprezę „Rally Masters” składają się dwie eliminacje: Super Konkursowa Jazda Samochodem będąca rundą Amatorskich Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska oraz Rajd Okręgowy będący rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska.

Pełny harmonogram, lista zgłoszeń i mapy odcinków specjalnych dostępne są na stronie zawodów. Podczas imprezy na stronie będą prezentowane wyniki na żywo, a relację z imprezy będzie można śledzić na Facebooku i Twitterze.

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry