Kategoria: Różne

Rajdy24 Rally Team dołączy do stawki RSMP!

Stało się! Po trzech latach prowadzenia serwisu informacyjnego o rajdach samochodowych redaktorzy Rajdy24.pl postanowili sami sprawdzić swoje umiejętności na rajdowych trasach! W garażu zespołu Rajdy24 Rally Team właśnie zawitała Škoda Fabia R5, którą zawodnicy wystartują w nadchodzącym sezonie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Fabię R5 odebrano z siedziby czeskiego producenta na początku tego tygodnia. Przekazaniu samochodu towarzyszyły profesjonalne testy pod okiem fabrycznych kierowców Škody. Pierwsze kilometry od razu pokazały ogromny potencjał auta, którym zespół będzie mógł walczyć o mistrzostwo Polski. Zanim to jednak nastąpi, zawodnicy wystartują w Rajdzie Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, gdzie odbędzie się także oficjalna prezentacja zespołu Rajdy24 Rally Team.

Wiesław Przekładnia, koordynator zespołu:

Całemu zespołowi Rajdy24 Rally Team towarzyszy niesamowita ekscytacja. Najbardziej podekscytowani są oczywiście nasi zawodnicy. Najważniejszą rzeczą będzie wykorzystanie ich doświadczenia z szybkiego pisania na klawiaturze i przekucie tego w szybką jazdę samochodem. Zadanie do łatwych nie należy i potrzeba na to dużo czasu. Chłopaki śmieją się nawet, że powinniśmy zmienić nazwę zespołu na Rajdy26 Rally Team, ale zapewniam, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Pierwszy start traktujemy oczywiście jako przetarcie przed rozpoczęciem sezonu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, gdzie czekają na nas bardzo mocni konkurenci w równie mocnych samochodach. Przed nami jeszcze dużo pracy, ale z Waszym wsparciem na pewno damy radę! Trzymajcie kciuki!

Kalendarz startów Rajdy24 Rally Team w sezonie 2018:

  • 7-8.04.2018 – Rajd Memoriał Kuliga i Bublewicza
  • 20-22.04 – Rajd Świdnicki KRAUSE
  • 18-20.05 – Rajd Dolnośląski
  • 08-10.06 – Rajd Nadwiślański
  • 29.06-01.07 – Rajd Śląska
  • 09-11.08 – Rajd Rzeszowski
  • 07-09.09 – Rajd Elektrenai
  • 21-23.09 – Rajd Polski

Wesołych świąt i udanego prima aprilis życzy Rajdy24 Rally Team! 🙂

Zobacz również:

komentarzy
Do Góry