Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, SJS MaxiOes

Rajdy24 Cup w Powiecie Suskim – kontynuacja Rajdu Makowskiego!

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja Rajdu Makowskiego, która w tym roku zmieni swoją nazwę. Tym razem zawodnicy rywalizować będą w Rajdy24 Cup w Powiecie Suskim, która będzie kontynuacją zarówno imprezy w Makowie Podhalańskim, jak i zawodów rozgrywanych przy MOTO SHOW w Krakowie.

Bazą zawodów ponownie będzie Maków Podhalański, a odcinki wytyczone zostaną w Powiecie Suskim. Termin zawodów to 3. września, sobota. – Choć pierwszy termin był sierpniowy, niestety z przyczyn niezależnych od nas musieliśmy zmienić go na wrzesień. Mamy jednak nadzieję, że nie zmieni to Waszych planów i chęci startu w zawodach. Wspólnie z Kołem Środowiskowym Automobilklubu Śląskiego w Krakowie mocno pracujemy nad tym, aby przygotować dla Was imprezę, która będzie jeszcze lepsza niż w roku ubiegłym. Zwróciliśmy sporą uwagę na Wasze uwagi, dlatego będzie więcej jeżdżenia, a mniej stania – powinno się spodobać! – mówi redaktor naczelny Rajdy24.pl, Gabriel Borowy.

Koło Środowiskowe Automobilklubu Śląskiego w Krakowie zmieniło także kalendarz cyklu SJS MaxiOes6, do którego włączają się Rajdy24 Cup w Powiecie Suskim (jako druga runda). Aktualnie wygląda on tak:

1 runda: 9.04.2016
2 runda: 3.09.2016
3 runda: 1.10.2016
4 runda: 22.10.2016
5 runda: 3.12.2016
Do Góry