Rally di Roma Capitale 2019 (OS 4-6)- Basso na prowadzeniu, Habaj poza trasą
Gryazin na prowadzeniu, Łukasz Habaj tuż za podium po odcinku kwalifikacyjnym Rally di Roma Capitale
Wypadek podczas Eifel Rallye Festival 2019
„Będzie długo, długo nic, a później ja” – Sebastian Luty zawodnik w szybkim wózku
RaceForce 1 – nowy projekt w polskim motorsporcie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Motorsport Show, RO, KJS

Rajdowe święto na Motorsport Show w Krakowie!

Już w dniach 23-24. maja w hali EXPO Kraków odbędzie się MOTO SHOW 2015. Jednym z działów tematycznych będą targi Motorsport Show, w ramach których organizowanych jest wiele atrakcji. Pierwszą, o jakiej chcemy poinformować będzie impreza amatorska rangi KJS organizowana przez Koło Środowiskowe Automobilklubu Śląskiego w Krakowie – Rajdy24 Cup.

Zawody rozegrane zostaną w sobotę, 23. maja. Patronat medialny objął serwis Rajdy24.pl, a więcej informacji o imprezie zdradza jej dyrektor, Maciej Stabrawa. – Dzięki współpracy z organizatorem Motorsport Show, firmą Targi w Krakowie Sp. z o.o., mamy możliwość zorganizowania dla kierowców amatorów dużej imprezy, na którą już dzisiaj zapraszam. Zawody zostaną podzielone na dwie części: rozpoczniemy prologiem tuż przy samej hali Expo Kraków, a następnie zawodnicy udadzą się poza teren Krakowa i będą rywalizować na dwóch próbach drogowych, rozgrywanych dwukrotnie. Na koniec stawka wróci do Krakowa i pokona jeszcze raz próbę pod halą, a wszystko zostanie zwieńczone metą również w miejscu targów.

Targi Motorsport Show to pierwsza tego typu impreza w Polsce: zarówno dla zawodników poszukujących kontaktów, jak i dla sponsorów, którzy chcą zaprezentować swój zespół, firm z branży, i przede wszystkim – dla kibiców sportów motorowych. Emocje, adrenalina i goście specjalni – nie przegap tego! Zapraszamy już 23. i 24. maja do krakowskiej hali Expo Kraków.

Więcej informacji już wkrótce – znajdziecie je także na www.safetypoludnie.pl.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!
Do Góry