„Mam nadzieję, że limit pecha został wyczerpany” – Beata Borowicz przed trzecią rundą MPRC 2019
Kacper Wróblewski dołącza do Orlen Team w samochodzie klasy R5!
Łukasz Habaj jest pewny siebie przed Rajdem Liepaja 2019
Sebastien Loeb zastąpi Andreasa Mikkelsena w Portugalii
Plan zrealizowany w 100% – Arkadiusz Lechoszest po 1. Rajdzie Ziemi Głubczyckiej 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Motorsport Show, RO, KJS

Rajdowe święto na Motorsport Show w Krakowie!

Już w dniach 23-24. maja w hali EXPO Kraków odbędzie się MOTO SHOW 2015. Jednym z działów tematycznych będą targi Motorsport Show, w ramach których organizowanych jest wiele atrakcji. Pierwszą, o jakiej chcemy poinformować będzie impreza amatorska rangi KJS organizowana przez Koło Środowiskowe Automobilklubu Śląskiego w Krakowie – Rajdy24 Cup.

Zawody rozegrane zostaną w sobotę, 23. maja. Patronat medialny objął serwis Rajdy24.pl, a więcej informacji o imprezie zdradza jej dyrektor, Maciej Stabrawa. – Dzięki współpracy z organizatorem Motorsport Show, firmą Targi w Krakowie Sp. z o.o., mamy możliwość zorganizowania dla kierowców amatorów dużej imprezy, na którą już dzisiaj zapraszam. Zawody zostaną podzielone na dwie części: rozpoczniemy prologiem tuż przy samej hali Expo Kraków, a następnie zawodnicy udadzą się poza teren Krakowa i będą rywalizować na dwóch próbach drogowych, rozgrywanych dwukrotnie. Na koniec stawka wróci do Krakowa i pokona jeszcze raz próbę pod halą, a wszystko zostanie zwieńczone metą również w miejscu targów.

Targi Motorsport Show to pierwsza tego typu impreza w Polsce: zarówno dla zawodników poszukujących kontaktów, jak i dla sponsorów, którzy chcą zaprezentować swój zespół, firm z branży, i przede wszystkim – dla kibiców sportów motorowych. Emocje, adrenalina i goście specjalni – nie przegap tego! Zapraszamy już 23. i 24. maja do krakowskiej hali Expo Kraków.

Więcej informacji już wkrótce – znajdziecie je także na www.safetypoludnie.pl.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!
Do Góry